NEPORAŽENÍ

Ochrana, výkon a zisk – objevte vlastnosti naší nejkomplexnější řady v historii: minimální utužení půdy1, nová větší kabina s masážním sedadlem2, garance spotřeby paliva3 a vzdálené monitorování stroje s Expert Alerts pro všechny modely.

S výkonem nad 150 koní a technologiemi precizního zemědělství není lepší řešení široko daleko.Objevte naše řešení s výkonem nad 150 koní

8RX8RX8RX

8RX

HeadingIcon

8RX
Když je prioritou minimální utužení půdy, není lepší řešení než 8RX. Ideální pro různé typy půd a svažité terény. Umožňuje maximální provozní využití za všech podmínek.
Zjistěte více

8RT8RT8RT

8RT

HeadingIcon

8RT
2pásové stroje poskytují největší tahový výkon v přímém tahu. Mají velmi efektivní přenos výkonu a nízké utužení půdy. Jsou určeny do rovného terénu a suchých, sypkých půd. 

Zjistěte více

8R8R8R

8R

HeadingIcon

8R
Ideální všestranné stroje, které vynikají na poli a potěší i na silnici. Řada 8R kombinuje vysoký tahový výkon, nízké provozní náklady a univerzální využití.

Zjistěte více

7R7R7R

7R

HeadingIcon

7R
Díky výkonu až 373 k a hmotnosti těsně nad 11 t řada 7R poskytuje výjimečnou akceleraci a účinnost na silnici. Pro těžkou práci na poli můžete z kabiny během několika sekund nainstalovat přídavná závaží EZ Ballast.
Zjistěte více

6R6R6R

6155R AŽ 6250R

HeadingIcon

6R
Existuje mnoho důvodů proč zvolit traktory řady 6R: mistrovské integrované technologie, výjimečný výkon, uživatelsky přívětivé ovládání a nová generace konzole CommandARM. 

Zjistěte více

6M6M6M

6155M AŽ 6195M

HeadingIcon

6M
Očekávejte více. Postaveno pro ty, kteří jdou nad rámec všednosti. Robustní, silný, jednoduchý – přesto s pokročilými technologiemi a levným provozem. Vítejte v nové sérii 6M.
Zjistěte víceNepřekonaný v pohodlí

Naše velké traktory mají celou řadu funkcí, které zvyšují požadovanou úroveň pohodlí a produktivity.2CommandPRO

CommandPRO

Ovládnutí výkonu našich velkých traktorů je snadné díky novému joysticku CommandPRO4 a jeho 11 rekonfigurovatelnými tlačítky. Je dokonalým nástrojem pro řidiče, který dělá každý pracovní den více komfortní a produktivní. 

Active Seat II²

Active Seat II²

Nové sedadlo Active Seat II využívá rychloreakční elektrické odpružení, které odizoluje až 90 % vertikálních pohybů. Užijte si vynikající kvalitu jízdy i v nejnáročnějších podmínkách.
 

INFORMAČNÍ SYSTÉM²

INFORMAČNÍ SYSTÉM²

Špičkové digitální rádio 6,5" s dotykovou obrazovkou funguje s Apple CarPlay a poskytuje vám celou řadu možností zábavy. Nový prostorový zvukový systém se 6 reproduktory a výkonným subwooferem navrženým špičkovými zvukovými specialisty poskytuje kvalitu zvuku jako v koncertní síni.

Záruka na spotřebu paliva

Program Garance spotřeby paliva

Náš závazek: Garantujeme vám spotřebu paliva. Jinak vrátíme peníze5. Spotřebujte více paliva, než je naše cílová spotřeba, a my vám proplatíme rozdíl. Spotřebujte méně a my vám zaplatíme 2násobek rozdílu. Garance spotřeby paliva platí na traktory 6R, 7R a 8R a vztahuje se na použití na poli a režim transportu.

Údržba a provoz

Údržba a provoz

Traktory John Deere mají velmi nízké náklady na údržbu. Navíc v ceně získáváte prodlouženou záruku 1 + 3 roky. Nepřekonatelný servis, který je vždy po ruce a expresní dodávky náhradních dílů jsou samozřejmostí.

Udržení hodnoty stroje

Udržení hodnoty stroje

Vyšší pořizovací cena nemusí znamenat vyšší náklady na vlastnictví. John Deere, jako lídr ve smém oboru, vyrábí vysoce spolehlivé traktory, které si udržují svou hodnotu. Výsledkem je vysoká hodnota při dalším prodeji a nízké náklady na amortizaci.

Nepřekonaný
Nepřekonaný v precizním zemědělství

Pokud při produkci pšenice zvažujeme náklady 450 €/ha za pšenici, konektivita John Deere vám ušetří až 57 €/ha*

Řízení sekcí a AutoTrac™ SF1 zdarma

49,80 €/ha

Ušetřete až*

Bezdrátová komunikace mezi kanceláří a strojem

6,00 €/ha

Ušetřete až*

Přístup ke vzdálenému displeji z mobilní aplikace

1,40 €/ha

Ušetřete až*

Řízení sekcí

Aktivace Premium nebo Ultimate v rámci našich balíčků technologií precizního zemědělství vám mimo jiné přináší funkci Řízení sekcí6. V kombinaci s naším bezplatným korekčním signálem SF-1 s 15cm přesností jednotlivých průjezdů přináší funkce Řízení sekcí výrazné úspory vstupních nákladů.

Bezdrátový přenos dat

V balíčcích precizního zemědělství je obsažena funkce JDLink™ Connect, která bezdrátově přenáší cenné provozní informace z vašeho stroje na účet John Deere Operations Center. Přístup k nim získáte také z aplikace MyOperations™. Tyto informace jsou užitečné a ušetří vám spoustu času.

Vzdálený přístup k displeji

Přístup ke vzdálenému displeji z aplikace MyOperations™ vám umožňuje dálkově pomáhat pracovníkům obsluhy s nastavením stroje, prováděním úprav a celkovou manipulací. Je to podobné, jako byste byli přímo v kabině stroje. Výsledkem je: rychlejší pomoc méně zkušeným řidičům a žádné časové ztráty během sezóny.


1 Traktory 8RX

2Traktory 7R, 8R, 8RT, 8RX

3 Traktory 6R, 7R, 8R

4Vyžaduje převodovku AutoPowr

5 Program záruky na spotřebu paliva je platný a bude nabízen pouze zúčastněnými prodejci John Deere v termínu od 1. listopadu 2019 do 31. října 2020 pro všechny nové traktory řady 6R, 7R a 8R prvních majitelů, které byly zaplaceny nebo koupeny na leasing v tomto časovém rozmezí, a vyžaduje výslovnou online registraci u vašeho prodejce John Deere. Program záruky je platný pouze pro polní a přepravní aplikace (rychlost vyšší než 20 km/h) podle údajů z JDLink. Tato pobídka platí pro první rok vlastnictví. Společnost John Deere vám proplatí rozdíl mezi průměrnou spotřebou paliva v režimu jízdy a cílovou spotřebou paliva. Pokud bude spotřeba vyšší než cílová, proplatíme náklady na litry spotřebovaného paliva navíc. Pokud bude nižší než cílová, proplatíme vám dvojnásobek ušetřeného počtu litrů. Bonus účinnosti (pod cílovou hodnotou) je omezen na maximálně 3 000 €. Více informací o registračním postupu žádejte od svého prodejce John Deere.

6Lze inovovat na SF3 a RTK

* Vstupní náklady na pšenici podle dat Agribenchmark pro FR, UK, DE. Litrů nafty / ha podle dat Agribenchmark pro FR, UK, DE. Snížení vstupních nákladů u naváděcích systémů s přesností 15 cm je 8 %. Údaj dle Lohnunternehmen 1/2010. V tomto případě porovnáváme pouze rozdíl vůči méně přesnému signálu EGNOS s přesností 30 cm, a tak je přínos polovinou z 8 % = 4 %. Mzdové náklady na pšenici podle dat Agribenchmark pro FR, UK, DE. Zvýšení produktivity dle údajů v časopise Landtechnik 6/2006 s využitím SF1 je 14 %. Opět porovnáváme oproti systému EGNOS s poloviční přesností 30 cm, a proto je přínos 14 % / 2 = 7 %. Snížení vstupních nákladů při řízení sekcí dle prosincového vydání časopisu Profi 2012. Poznámka: Čím je pole menší a méně obdélníkové a čím je pracovní šířka nářadí větší a jednotlivé oddíly nářadí menší, tím je přínos vyšší. U velkých polí obdélníkového tvaru je přínos řízení sekcí minimální.

Předpoklady:
Vyšší rychlost na poli: Veškerá data nastavení (klient, farma, pole, rozměry traktoru, nářadí a překrytí, produkty a pracovníci obsluhy) jsou předem připravena v souboru aplikace Setup Builder a bezdrátově odeslána do traktoru. To znamená, že po příjezdu na pole budou veškerá data potřebná k dokumentaci již zavedena na displeji a postačí, když je řidič jen potvrdí. Tím se ušetří 3 minuty při každém zahájení práce na poli. Náklady na práci jsou pouze odhadované a mohou se lišit. Při výpočtu nákladů na hektar předpokládáme velikost farmy 100 hektarů. Pokud by se jednalo o 30 polí na 300hektarové farmě, úspora by činila 1 €/ha a nikoli 3 €/ha. Již provedená kancelářská práce: Toto popisuje přínosy předchozího digitálního zaznamenání všech údajů. Zemědělský manažer již nemusí kopírovat listy papíru ze systému zemědělského řízení. Postačí, když si vytáhne podrobnou dokumentaci z nástrojů Analyzátor pole nebo Agronomické hlášení. Může to udělat v čas, kdy se mu to hodí nejlépe, a navíc si kdykoli může všechny podrobnosti prohlédnout v aplikaci MyOperations. Také: Při výpočtu nákladů na hektar jsme předpokládali velikost farmy 100 hektarů. Pokud by se jednalo o 30 polí na 300hektarové farmě, úspora by činila 1 €/ha a nikoli 3 €/ha.

Další přínosy aplikace MyOperations:
– Správa vozového parku – mějte o vozovém parku vždy dokonalý přehled: 50% snížení nákladů na telefonní hovory
– Rozhodnutí založená na faktech: nová analytická záložka poskytuje
– časovou úsporu 2 h za sezónu pro zemědělského manažera a podporuje sezónní pracovníky (mzdové náklady 70 €/h). Výhoda časové úspory: 1,40 €/ha