Váš start do budoucnosti zemědělství

 

Čtyři základní prvky, které rozšíří vaše možnosti díky výhodám

technologie precizního zemědělství a pomohou zvládnout každodenní práce díky daty podloženým poznatkům pro lepší správu podniku. Klíčové nástroje, jako jsou displej CommandCenter™ G5 Plus, přijímače StarFire™ a JDLink™ Connectivity doprovází naše velké traktory na vaši cestě k preciznímu zemědělství. Pro začátek jsme vytvořili čtyři krátká videa, která vysvětlují některé základní funkce precizního zemědělství.

Omezení přesahu pomocí SF-RTK

Ušetřete 5 % paliva snížením přesahu pomocí navádění StarFire™-RTK. 1 Těžte z přesnosti 2,5 cm mezi přejezdy a pětileté precizní opakovatelnosti.

Sekční kontrola: o 50 % méně postřiku mimo cíl2

Použijte sekční kontrolu s až 255 sekcemi pro minimalizaci přesahu, výrazné omezení postřiku mimo cíl  a dosažení přesné aplikace přípravků pro ochranu plodin a výživu.

Vyšší výnosy, nižší náklady: Aplikace variabilních dávek

Optimalizujte zisky díky aplikaci variabilních dávek. Zvyšte účinnost hnojení, setí a chemických látek k ošetření plodin, abyste znásobili výnosy a snížili náklady. Využijte potenciální úspory až 12–44 kg N/ha.3

Připravit, pozor, teď! 1-Click-Go-AutoSetup

Pohodlně plánujte pracovní úkoly v John Deere Operations Center™ a odesílejte je bezdrátově do CommandCenter™ G5/G5 Plus v traktoru. Řidiči potvrdí detaily jediným kliknutím a práce bude provedena podle vašich představ.

Vynikající možnosti

Prozkoumejte naši nabídku traktorů, které mají ve výbavě vše pro urychlení vaší cesty za moderním zemědělstvím.

Chtějte víc: transformační řešení a produkty

Neustálý vývoj a aktualizace

Neustálý vývoj a aktualizace

Naše řešení v oblasti precizního zemědělství představují vzdálené aktualizace softwaru a mnohé neocenitelné funkce, například přístup ke vzdálenému displeji (RDA) pro zvýšení produktivity a prodloužení doby provozuschopnosti díky funkci Expert Alerts.

Možnosti přizpůsobení

Možnosti přizpůsobení

Upravte si stroj podle svých potřeb bez námahy. Naše kvalitní příslušenství se k vašemu stroji a podniku hodí jako žádné jiné.

1Arvalis Institut du végétal, Chambres d’agriculture Loiret und Poitou Charente, UFA-Revue
2Podle studie prováděné v USA a v Brazílii
3Srovnání; studie VISTA iDünger