XUV865RTerénní užitková vozidla

  • Dieselový motor
  • Pohon všech kol
  • Plně nezávislé odpružení
  • Posilovač řízení: Standard
  • Homologační sada pro veřejné komunikace*
  • Počet míst: 3 (pouze pro jízdu v terénu, 2 sedadla pro jízdu po silnici)
  • Soustava klimatizace (topení a klimatizace) 

Maximální pohodlí přI práci

XUV865R je nejpohodlnější Gator v rodině John Deere. Kombinuje působivý výkon terénních užitkových modelů XUV835M a XUV865M s širokou řadou doplňkových funkcí pro lepší pohodlí – jednoduše můžete pokračovat v práci.

Zdůrazňuje

XUV865R, field shot, full shot, right angle back view

Pracujte v pohodlí

Standardní funkce zahrnuje sedadla v automobilovém provedení, jednoduchá madla dveří a čelní okno, které se zcela otevírá; výbava zahrnuje topení, větrání a klimatizaci (HVAC). Stylizovaná střecha odpuzuje vodu k vnějším okrajům a přední/zadní světla se nachází pod linií střechy pro lepší ochranu.

XUV865R, field shot, detail shot, tan interior

Svěží vzhled

Výbava R poskytuje kabině širokou řadu doplňků, od béžového interiéru, přes elektrické vedení pro příslušenství, po topení, větrání a soustavu klimatizace (HVAC). Také zahrnuje béžové látkové sedadlo dělené v poměru 40/60, kryty sloupků A a B, kryt zadního panelu, béžové dveřní panely, vnitřní zpětné zrcátko, dálkové a tlumené čelní světlomety LED, osvětlení interiéru, sluneční clony, stěrač a ostřikovač čelního skla.

XUV865R, field shot, detail shot, ventilation and air conditioning (HVAC)

Ideální pracovní klima

Se čtyřmi nastavitelnými výdechy v přístrojové desce. čtyřmi režimy průtoku vzduchu a třemi rychlostmi ventilátoru vám účinné topení, větrání a klimatizace (HVAC) pomohou řídit pracovní teplotu po celý rok. Jednoduché ovládací prvky v automobilovém stylu jsou vhodně umístěny uprostřed přístrojové desky v dosahu obsluhy a cestujících.

John Deere dealer

Vyhledejte svého prodejce John Deere

Najděte svého nejbližšího prodejce

* Typ homologace se může lišit v závislosti na zemi. Informace žádejte od svého prodejce.