Nejlepší volba pro řádkování a pokosení

Skvělé řešení, když nelze použít přímé sečení

 

BP15 pro řádkování/pokosení s nízkými ztrátami rozdrcením

BP15 je skvělým řešením, když nelze použít přímé sečení kvůli povětrnostním podmínkám nebo citlivým plodinám. Podávací systém se dvěma pásy, systém odpružení FieldGlide a velký šnek s vylepšeným rozmístěním podávacích prstů pro vynikající manipulaci s materiálem.

 

Optimalizovaný sběrací řemen pro plynulé vkládání

Plynulé vkládání

Sběrací pás je optimalizován na sběr plodiny a přepravuje ji k druhému pásu, který se pohybuje horizontálně a plošně pod velkým vkládacím bubnem. Tím se dosahuje plynulého vkládání i velkého množství materiálu. Rychlost pásu lze nastavit také z kabiny v rozsahu 3–15 m/min.

Velký šnekový dopravník 660 mm pro plodiny s velkým objemem

Vyvinuto pro plodiny s velkým objemem

Díky plovoucímu rozsahu 57 mm velkého šneku 660 mm se snadno přizpůsobí i plodinám s velkým objemem a umožní plynulé vkládání pro využití maximální průchodnosti sklízecí mlátičky. Kolečka hloubkoměru mohou být nastavena do pěti různých výšek bez použití nářadí. Tím se optimalizuje výška sbírání pro různé plodiny a podmínky. Kolečka hloubkoměru také zlepšují sledování povrchu a pomáhají pohlcovat nárazy na nerovném terénu.

Široké rozevření 915 mm se přizpůsobí jakékoliv velikosti řádku

Přizpůsobí se velikosti řádku

Široké rozevření 915 mm se přizpůsobí jakékoliv velikosti řádku. Dvojčinné hydraulické válce zajišťují rychlejší reakci a umožňují udržovat tlak na řádek pro rychlejší vkládání.  Lze nainstalovat štít ke snížení průchodu plodiny přes zadní část rámu, aniž by byla ovlivněna viditelnost vkládací sekce.

Kliknutím na číslo modelu získáte více informací o BP15.

MODELRozevření, mmŠnek Ø, mmRozsah pohybu, mmRychlost řemene, m/min

915

660

57

3–15