ŘADA R41 S POSTŘIKOVAČI 40I/50I

Postřikovač R41

Nemějte žádné limity

Řada R41 s postřikovači 40i/50i je konstruovaná pro výkon. Systémy TerrainControl™ Pro nebo TerrainCommand™ Pro zajišťují stabilitu postřikovacích ramen ve vysokých rychlostech, zatímco nezávislé zavěšení kol, kabina Cat IV, nová multifunkční páka a systém CommandARM zajišťují vynikající pohodlí obsluhy. Po celou sezónu budete dosahovat prvotřídní, konzistentní kvality a pokrytí postřiku díky okamžitému ovládání rychlosti postřiku systémem ExactApply™ a PowrSpray™.

Větší kabina, více pro vás

Větší kabina, více pro vás

Nová úroveň komfortu a pohodlí v kabině: Všechny ovládací prvky jsou přesně tam, kde je chcete mít, pozoruhodně neomezený výhled a filtrace vzduchu kabiny kategorie IV. Naše kabina kategorie IV poskytuje prostor k snadnému a hladkému ovládání jízdy díky odpružení kol XtraFlex a dává vám úplnou kontrolu pomocí CommandARM.

PowrSpray™

PowrSprayTM

Plňte rychleji, postřikujte přesněji. Unikátní 2okruhový systém PowrSpray™ zaručuje rychlé a efektivní plnění, postřikování a míchání. To vše se provádí stisknutím tlačítka Solution Command. PowrSpray™ poskytuje měřítko přesnosti při jakékoli rychlosti nebo tlaku s minimálním překrytím díky ExactApply™.

 • TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro

  Zažijte konzistentní pokrytí, které se automaticky přizpůsobí: pomocí snímačů hybridního režimu, které zároveň sledují jak půdu, tak i plodiny, systém TerrainControl™ Pro nastavuje výšku postřikovacích ramen a otáčení rámu pro optimální pokrytí, zatímco systém TerrainCommand™ Pro také přidává řízení variabilní geometrie.

  TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro
 • ExactApply™

  Pokryjte více plodiny s lepší přesností za zachování cílového množství a velikosti kapek při nebývalém rozsahu otáček s šířková modulací pulzů za omezení přesahu a snížení vstupních nákladů s individuálním ovládáním trysek. Ve spojení s kompenzací otáčení, ExactApply™ automaticky mění dávkování v celém rameni pro správnou aplikační dávku v konkrétní oblasti.

  ExactApply
 • Připojení systému uzavřeného přečerpávání

  Díky jednoduchému připojení k jakémukoliv systému uzavřeného přečerpávání se vyhnete téměř veškerému kontaktu s kapalinami na ochranu plodin. Připojení přímo k nádobě s adaptérem, který hojně používají výrobci ochrany plodin, vám umožní plnit a proplachovat

  Připojení systému uzavřeného přečerpávání
Více pro vás, vše pro výsledky

Více pro vás, vše pro výsledky

Už přesně víte co dělat. Zkonstruovali jsme řadu R41 s postřikovači 40i/50i tak, abyste mohli pracovat lépe. Poznejte jak kombinace jedinečné kvality jízdy ramen, přesnost postřiku, nová úroveň pohodlí obsluhy a intuitivní ovládání stroje přispívají k dosažení ziskovějšího postřiku.

MODELNÁDRŽ ROZTOKUŠÍŘKA RAMENEPROPLACHOVACÍ NÁDRŽVÝKON ČERPADLA

-

-

-

-

4000 l

Ocel: 24-36 m
postřikovací rám z uhlíkových vláken*: 36 m

400 l

1200 l/min pro plnění

5000 l

Ocel: 24-36 m
postřikovací rám z uhlíkových vláken*: 36 m

400 l

1200 l/min pro plnění

*kde je to dovoleno