Originální akumulátory John Deere

To se přesně hodí

Můžete počítat s výkonem, který odpovídá vašemu zařízení a potřebám, když zvolíte akumulátorovou sestavu StrongBox™ a Performance. Nic nefunguje lépe než akumulátory, které jsme navrhli pro váš stroj.

Akumulátory StrongBox™

Akumulátory StrongBox™

Pokud potřebujete technologii se špičkovým výkonem pro intenzivní aplikace, podívejte se po skvělých akumulátorech StrongBox™, které byly schváleny našimi konstruktéry. Jsou naplněné z výroby, plně aktivované, připravené ke špičkovému výkonu a bezúdržbové. Má stále připravený vysoký startovací výkon i v extrémních podmínkách, optimální odolnost proti vibracím, dlouhou životnost s lepší cyklickou stabilitou, minimální spotřebu vody a velmi nízké samovybíjení.

Použití


Akumulátory Performance

Akumulátory Performance

Naše akumulátory řady Performance jsou vynikajícím řešením pro méně náročné aplikace a jsou úspornou alternativou k prémiovým akumulátorům řady StrongBox™. To jsou ty správné akumulátory pro standardní aplikace, které jsou méně náročné z hlediska startování za studena a odolnosti proti vibracím. Kupujete robustní a spolehlivou konstrukci, dobrý startovací výkon pro širokou řadu vozidel a potřeb za skvělou cenu.

Použití


Technologická přednost

Technologická přednost

Naše technologie mřížky minimalizuje zvětšování mřížky a výrazně prodlužuje životnost. Maximální proud umožňuje rychlejší nabíjení a optimální vodivost a více olova v místech s nejvyšším elektrickým proudem poskytuje vyšší startovací výkon. Velmi přesný děrovací výrobní proces zajišťuje robustní strukturu a vynikající soudržnost aktivní hmoty pro stabilní strukturu mřížky, vyšší startovací výkon a minimální korozi.

John Deere seat

Proč zvolit originální akumulátor John Deere?

Protože jsme vyrobili stroje, ve kterém chcete akumulátor použít, máme jasnou představu, jak má vypadat dokonalý akumulátor. To je důvod, proč vyrábíme své vlastní, takže dostanete kvalitu, kterou požadujete – skvělé se hodí pro váš stroj a vyhovuje vašim požadavkům.

Související témata

Klikněte a sbírejte

Klikněte a sbírejte

Objednávání dílů nikdy nebylo snazší! Všechny potřebné díly jsou na dosah jediným kliknutím.

Katalog náhradních dílů John Deere

Katalog náhradních dílů John Deere

Vyzkoušejte si náš nový uživatelsky přívětivý katalog dílů online.