MICHELIN® X® TWEEL® TURF paprskovitá pneumatika

snadné přejíždění obrubníku

BEZDUŠOVÉ RADIÁLNÍ PNEUMATIKY MICHELIN X TWEEL TURF DORAZILY

Výhradně pro Z994R a Z997R.

Co je bezdušová radiální pneumatika MICHELIN X TWEEL TURF?

Je tu “revoluce” v oblasti komerčního sekání. Pneumatika MICHELIN X TWEEL TURF má všechny kvality, které chcete od klasické pneumatiky, ale tahle nikdy nepotřebuje vzduch. Žádné defekty, prostoje, lepící sady nebo náhradní kola. A co se životnosti týká, tato “pneumatika” má třikrát delší životnost než běžná pneumatika.

pneumatika válcující kameny

Paprskovitá pneumatika MICHELIN X TWEEL Turf

Řekněte navždy sbohem defektům. A získejte více času na práci.

Vynikající výkon

tweel výška

Konzistentní výška

Pneumatika MICHELIN X TWEEL Turf má konzistentní výšku náboje čímž je zajištěno rovnoměrné sečení zatímco poly-pryskyřice v celé šířce dává mimořádnou boční stabilitu ve svahu.

Stabilní jízda

Stabilní jízda

Unikátní design paprsků pomáhá tlumit jízdu pro lepší komfort obsluhy a to i při přejíždění přes obrubníky a jiné hrboly. Vysoce výkonné směsi a efektivní kontaktní plochy nabízejí dlouhou životnost, která je dvakrát až trojnásobná oproti běžné pneumatice.

konstrukce tweel

Unikátní konstrukce

Vnější část pneumatiky MICHELIN X TWEEL TURF je silná, přesto jsou její paprky flexibilní. Plášť je spojen s vnitřním nábojem slabými, ale velmi pevnými deformovatelnými paprsky.

*Schváleno pro sekačky John Deere Z994R a Z997R vybavené žacím ústrojím o šířce 54", 60" nebo 72". Nedoporučujeme pro použití se sběrným systémem.