Řada R700i

Řada R700i

Přesná efektivita

S novou řadou R700i získáte prémiové funkce větších modelů, které zvýší vaši produktivitu, v kompaktním formátu. Díky systému PowrSpray, funkcím jako individuální ovládání trysek a možnosti připojení k jakémukoliv systému uzavřeného přečerpávání, si užijete skvělou jednoduchost a přesnost postřiku. 

Rychlá přesnost

Rychlá preciznost

Plňte rychleji, postřikujte přesněji. Jedinečný dvou okruhový systém PowrSpray™ Vám umožní naplint postřikovač za pouhých 7 minut1 a poskytne vám 98 %2 přesnost  dávkování. A to vše pouhým stisknutím tlačítka. 

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost na prvním místě

Díky jednoduchému připojení k jakémukoliv systému uzavřeného přečerpávání se vyhnete téměř veškerému kontaktu s kapalinami na ochranu plodin. Díky tomu můžete plnit a proplachovat pouhým připojením k nádrži vybavené adaptérem některého s mnoha výrobců.

Úspora a ochrana

Šetřete a chraňte

Individuální ovládání trysek představuje účinnou a velmi přesnou ochrany plodin. Ušetříte až 5 % látek na ochranu plodin a tím až 6 EUR na hektar3. Elektronicky řízený systém dosahuje své maximální účinnosti při použití společně s PowrSpray. 

Intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání

Plnění, míchání, postřik nebo proplachování stisknutím tlačítka. Vše můžete ovládat buď z kabiny pomocí nového joysticku, nebo z řídícího stanoviště obsluhy pomocí nového systému Solution Command.

Buďte kompaktní, ale prémioví

Buďte kompaktní, ale prémioví

Náš nejmenší velký postřikovač R700i je nabitý řadou pokročilých funkcí, které obvykle najdete až u velkých modelů. A je vyroben, aby poskytoval rychlý, přesný a vysoce efektivní postřik za všech podmínek – každou úspěšnou sezónu za druhou. 

 

ModelObjem nádržePracovní záběrVýkon postřikového čerpadlaVýkon plnícího čerpadla

3200 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

4000 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

1 Měřeno bez zaplnění čerpadla.

2 Hodnota přesnosti 98 % vychází z dat JDLink založených na systému membránového pístového čerpadla John Deere ve srovnání se systémem John Deere 3" PowrSpray a znamená, že 98 % času se používá nastavená cílová dávka.

³ Vychází z farmy s 500 ha pšenice a předpokládaných nákladů 53 eur/ha na herbicidy a 65 eur/ha na fungicidy (5 % × 118 eur = 5,90 eur/ha)