Řada M900(i)

M900i Hero

Perfektní pro vaši plodinu

Tři velikosti nádrží od 4400 do 6200 litrů, dvojité nebo trojité skládání ramen od 24 do 40 metrů a volitelně ISOBUS. M900(i) je váš nejlepší výběr pro malá zrna jako pšenice a ječmen.

 

Jednoduché manuální ovládací prvky

Jednoduché manuální ovládací prvky

Manuální ventily jsou jednoduché a spolehlivé, téměř nevyžadují údržbu a jen tak se nepokazí. Máte rádi vymoženosti? Vyberte si varianty se systémy AutoFill nebo AutoDilute.

TwinSelect

TwinSelect

S tryskami TwinSelect je výměna trysek v případě špatného počasí nebo při přechodu z aplikace chemikálií na hnojení jednoduchá jako stisknutí tlačítka. Tato možnost umožňuje úsporu času, přidává větší flexibilitu a pomůže vám vždy aplikovat cílové množství nezávisle na rychlosti postřikování.

Rozteč trysek 25 cm

Rozteč trysek 25 cm

S roztečí trysek 25 cm můžete zmenšit výšku ramena pro omezení snosu bez narušení spektra kapek – zachováte jemnou velikost kapek a minimalizujete snos.

Připojení systému uzavřeného přečerpávání

Připojení systému uzavřeného přečerpávání

Díky jednoduchému připojení k jakémukoliv systému uzavřeného přečerpávání se vyhnete téměř veškerému kontaktu s kapalinami na ochranu plodin. Připojení přímo k nádobě s adaptérem, který hojně používají výrobci ochrany plodin, vám umožní plnit a proplachovat.

  • TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro

    S automatickým vyrovnáváním TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro jsou ramena postřikovače vždy tam, kde je to pro zajištění optimálního pokrytí potřeba. Účelově navržené hybridní snímače konstantně zajišťují správnou pozici ramen – udržují stálou výšku postřiku, nižší úlet, vyšší rychlosti a menší starosti obsluhy.

    TerrainControl
  • Individuální ovládání trysek

    Individuální ovládání trysek je přesnější, snižuje vstupní náklady, zvyšuje výnosový potenciál a omezením pomáhá chránit prostředí nadměrného nebo nedostatečného dávkování.

    slider block postřikovače m900i

MODELNÁDRŽ ROZTOKUŠÍŘKA RAMENEVÝKON ČERPADLA

4400 l

24–40 m

560 l/min

5200 l

24–40 m

560 l/min

6200 l

24–40 m

560 l/min