PRODEJCE

Sales

Prodávejte to nejlepší a vytvořte rozdíl. Pracovní příležitosti u prodejců John Deere.

Práce prodejce je víc než jen prodej strojů. Je důležité pochopit potřeby zákazníka a najít správné řešení pro Váš byznys. Řádně Vás vyškolíme v oblasti našich nejnovějších výrobků, služeb, prodejních nástrojů a dovedností. Budete mít příležitost rozvíjet své odborné znalosti zemědělských strojů a strojů pro ošetřování trávníků, použitých strojů a špičkových průmyslových integrovaných řešení.

Najděte si prodejce John Deere a najděte si aktuální příležitosti:

 • Každý vyhrává

  Když řešení skvěle odpovídá potřebám zákazníka, dosáhli jste víc než jen prodeje – poskytli jste hodnotu.

  Každý vyhrává
 • Skvělé vztahy

  Když dokážete odpovědět na otázky, vytváříte důvěru pro uzavření obchodu.

  Skvělé vztahy
 • Hrdý na to, co děláte

  Budete pracovat se sebedůvěrou založenou na silné značce John Deere.

  Hrdý na to, co děláte

Typické pracovní pozice v obchodním oddělení

Prodejní manažer


Budete vést a řídit prodejní tým, provádět prodejní a marketingové operace a dohlížet na ně, včetně implementace prodejní strategie, prodejních vizí, ročních cílů, prodejních procesů a marketingového plánu.

Prodejní profesionál


Během posilování vztahů se zákazníky budete konzultovat a poskytovat řešení zákazníkům založená na nových a použitých zemědělských strojích a strojích pro ošetřování trávníků a služby prodejce v oblasti precizního zemědělství.

Prodejní specialisté


Svými odbornými znalostmi budete podporovat výrobky, služby a řešení. Budete pomáhat ostatním členům prodejního týmu, když bude potřeba vyšší úroveň znalostí a odborných zkušeností k poskytnutí nejvhodnějšího řešení zákazníkům a pomáhat zákazníkům vytěžit z nich maximum.

Manažer prodeje použité techniky


Budete odpovědní za řízení celého marketingu, činností a koncepce záležitostí kolem použité techniky včetně prodeje, plánování, oceňování majetku, stanovování cen, ziskovosti a obratů.

Specialista na použité stroje


Budete pomáhat s řízením celého marketingu, prodeje a koncepce prodeje použitých strojů, navrhováním a doporučováním změn a zlepšení pro manažera použitých strojů.

Pracovní pozice a jejich popis uvedené na této stránce slouží pouze jako příklad – skutečné pracovní pozice u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Jakákoliv jednání o pracovních záležitostech u prodejců, stejně jako žádosti o práci a pracovní pohovory probíhají výhradně mezi uchazečem a prodejcem.