MANAGEMENT A SPRÁVA

Management & Administration

Jádro úspěchu. Pracovní příležitosti u prodejců John Deere.

Každý dobře fungující byznys vyžaduje silné vedení, efektivní řízení a vynikající administrativní podporu. Prodejci John Deere potřebují talentované lidi s různými zkušenostmi v oblasti obchodu a řízení lidí, kteří pomáhají zlepšovat práci zaměstnanců a zkušenost zákazníků a podporují růst obchodní činnosti. Budete pracovat s lidmi v rámci celého dealerství a poskytovat nezbytnou podporu pro každodenní činnost a plánování. Jako manažer můžete vést tým lidí a hrát klíčovou roli při současných i budoucích obchodních rozhodnutích.

Najděte si prodejce John Deere a najděte si aktuální příležitosti:

 • Odpovědnost

  Naši zákazníci se na nás spoléhají a každý den děláme to nejlepší, abychom splnili jejich očekávání a pomohli jim být úspěšní.

  Odpovědnost
 • Dokonalost

  Míříme do budoucnosti s naším mottem „dokážeme to“ – to je náš vítězný vzorec.

  Dokonalost
 • Týmový duch

  Společně dokážeme mnohem víc!

  Týmový duch

Typické pracovní pozice v Managementu a správě

Vedoucí prodejního střediska


Povedete prodejní středisko a budete mít celkovou odpovědnost za spokojenost zákazníků, výkony střediska a nadšení zamětsnanců.

Finanční manažer


Vedete a řídíte všechny finanční aktivity organizace a dohlížíte na každodenní operace.

Personální manažer


Na této pozici povedete veškeré personální záležitosti organizace – od implementace zásad, dodržování místních zákonů a nařízení až po podporu managementu a řízení zapojení zaměstnanců.

Marketingový manažer


Budete spravovat image a povědomí o značce prodejce, podporovat taktické marketingové strategie a propagovat výrobky a služby.

Úvěrový koordinátor


Budete koordinovat všechny finanční aktivity a úzce spolupracovat s obchodním týmem a John Deere Financial. Vaší nejvyšší prioritou je, aby všichni zákazníci byli podporováni kvalitním a srozumitelným procesem financování.

IT koordinátor


Budete koordinovat práce týkající se výběru technologických produktů a služeb, nastavení, podpory, komunikace a ochrany dat a poskytovat asistenci kolegům, aby mohli efektivně dokončit svou práci.

Administrátor servisu, prodeje nebo dílů


Budete odpovědní za procesy, které maximalizují efektivitu příslušného oddělení.

Pracovní pozice a jejich popis uvedené na této stránce slouží pouze jako příklad – skutečné pracovní pozice u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Jakákoliv jednání o pracovních záležitostech u prodejců, stejně jako žádosti o práci a pracovní pohovory probíhají výhradně mezi uchazečem a prodejcem.