INTEGROVANÁ ŘEŠENÍ (FARMSIGHT)

Integrated Solutions

Řešení pro zákazníky. Pracovní příležitosti u prodejců John Deere.

Společnost John Deere propojuje nejen své stroje, ale i chytré technologie a data tak, aby mohla zákazníkovi poskytovat řešení pro všechny polní práce. Práce pro zástupce John Deere ve světě neustále se rozvíjejících integrovaných řešení (FarmSight) znamená, že budete zákazníkům pomáhat, aby využívali své stroje a technologie na maximum díky reálným datům a uměli dosáhnout vyšší produktivity a udržitelného životního prostředí.

Najděte si prodejce John Deere a najděte si aktuální příležitosti:

 • We listen

  Chápeme potřeby zákazníka a poskytujeme na míru přizpůsobená řešení.

  We listen
 • Jsme praktičtí

  Jsme připraveni pomáhat našim zákazníkům plně využívat výhody inovativních technologií.

  Jsme praktičtí
 • Jsme vyškolenými odborníky

  Neustále rozvíjíme naše znalosti a odbornost, což je klíčové, abychom dokázali poskytnout komplexní řešení napříč celými výrobními systémy zákazníka.

  Jsme vyškolenými odborníky

Typické pracovní pozice v úseku FarmSight

Manažer úseku FarmSight


Na této pozici povedete vývoj a implementaci integrovaných řešení pro celou organizaci včetně služeb FarmSight. Budete úzce spolupracovat s dalšími odděleními a externími zdroji.

Specialista úseku FarmSight


Budete podporovat a propagovat služby FarmSight poskytované prodejcem svými praktickými znalostmi, školením zaměstnanců a prováděním řešení.

Konzultant integrovaných řešení – Precizní zemědělství


Budete zajišťovat odbornost v oblasti prodeje, služeb a podpory pro stroje a služby Precizního zemědělství. V této roli budete skutečnou přidanou hodnotou jak pro STROM PRAHA, tak pro zákazníka, protože budete klíčovým pomocníkem pro technologie Precizního zemědělství.

Pracovní pozice a jejich popis uvedené na této stránce slouží pouze jako příklad – skutečné pracovní pozice u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Jakákoliv jednání o pracovních záležitostech u prodejců, stejně jako žádosti o práci a pracovní pohovory probíhají výhradně mezi uchazečem a prodejcem.