ODBORNÁ KONTROLA TRAKTORŮ

Odborná kontrola traktorů
Více zkušeností, lepší údaje

Více zkušeností,
lepší údaje

Protože naši autorizovaní technici znají polní údaje z mnoha sezón po celém světě, přesně vědí, kam se mají podívat nejdříve a které součásti vyžadují zvláštní pozornost. Odstraní jakoukoliv závadu dříve, než se z ní během další sezóny stane závažný problém.

odborná kontrolaVýhoda

Je výhoda, když víte, co hledáte – – profesionálové společnosti John Deere mají zkušenosti, vědomosti i nástroje potřebné k tomu, aby ji mohli využít.

Odborná kontrola: Šitá na míru

Odborná kontrola:
Šitá na míru

V závislosti na stáří, počtu provozních hodin a hlavním využití vašeho stroje může být služba Expert Check v rozsahu od hodinové kontroly klíčových funkcí a bezpečnostních prvků po pečlivou 3–5hodinovou kontrolu, která zahrnuje rozsáhlá měření opotřebení nebo hydrauliky či výkonnostní testy motoru.

Zkontrolujte svůj strojový park

Zkontrolujte svůj strojový park

Pokud přivezete více než jeden traktor nebo nářadí na kontrolu Expert Check, máte nárok na příznivé množstevní slevy.

kompletní servisVše, co potřebujete, za jednu cenu

Jakmile znáte výsledky odborné kontroly, rozhodnete se, jaké servisní práce máme provést, aby váš stroj zůstal ve vynikajícím stavu. Doporučujeme jeden z našich balíčků Vše v jednom, které nabízejí náhradní díly a servis za jednotnou cenu.

Balíček Motor a palivo traktoru

Balíček Motor a palivo traktoru

Maximálního výkonu a životnosti motoru dosáhnete pouze používáním originálních maziv a filtrů. Tento balíček zahrnuje výměnu motorového oleje a palivových filtrů, výměnu motorového oleje za olej John Deere Plus 50 II a promazání všech příslušných míst.

Balíček ILS ReLife

Balíček ILS ReLife

Balíčky ReLife pro traktory řady 8 ke zvýšení výkonu a životnosti nápravy ILS. Seznamte se s našimi nabídkami k aktualizaci vašeho traktoru.

Výměna pásu a středových válců

Výměna pásu a středových válců

Získejte dokonalý upgrade trakce s širokou škálou aplikačně specifických pásů a středových válců Camso. Vyměníme je a vyrovnáme, zkontrolujeme napínací kladku, hnací kolo a hladinu oleje ve středovém válci.

Zeptejte se vašeho prodejce na paušální ceny výše uvedených montáží!
Veškeré práce se provádějí pomocí speciálního nářadí John Deere a s použitím nejnovějších pokynů k montáži náhradních dílů z výroby.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Kontaktujte nás