ODBORNÁ KONTROLA PRO SPFH

ODBORNÁ KONTROLA PRO SPFH
Vliv na provozuschopnost

Vliv na provozuschopnost

Období sklizně je dlouhé a klade na vaši samojízdnou sklízecí řezačku vysoké nároky. Když zahájíte sklizeň se strojem, který je 100% připraven do akce, zvýšíte své šance na nerušený výkon, což je klíčové pro váš úspěch. Rezervujte si vliv provozuschopnosti, využijte prohlídku Expert Check.

odborná kontrolaVýhoda

Je výhoda, když víte, co hledáte – – profesionálové společnosti John Deere mají zkušenosti, vědomosti i nástroje potřebné k tomu, aby ji mohli využít.

kompletní servisVše, co potřebujete, za jednu cenu

Konečné ceny našich balíčků vše v jednom vám ušetří peníze. Jakmile znáte výsledky prohlídky Expert Check, rozhodnete se, jaké servisní práce máme provést, a to za jednu pevnou cenu, která zahrnuje všechny díly i práci.

Balíček pro nožový rotor samojízdné sklízecí řezačky

Balíček pro nožový rotor samojízdné sklízecí řezačky

Sezónní služba Crop Conversion Service pro váš stroj zahrnuje výměnu protiostří, brusného kamene i všech nožů. Čištění a prohlídka důležitých dílů a seřizovacího mechanismu protiostří. Kontrola všech utahovacích momentů a vůlí pro řezání. A prvotní naostření a seřízení protiostří.

Balíček KP Rebuild pro samojízdné sklízecí řezačky

Balíček KP Rebuild pro samojízdné sklízecí řezačky

Nechte naše plně vyškolené techniky, aby se postarali o servis vašeho stroje po demontáži KP. Použijí optimalizované postupy přestavby, které zajistí dlouhou životnost montovaných součástí a spolehlivý provoz.

Balíček pro motor samojízdné sklízecí řezačky

Balíček pro motor samojízdné sklízecí řezačky

Originální maziva a filtry vám zaručí maximální výkon a životnost motoru. Servisní zákrok zahrnuje výměnu filtrů a oleje a kontrolu komprese motoru.

Zeptejte se vašeho prodejce na paušální ceny výše uvedených montáží!

Veškeré práce se provádějí pomocí speciálního nářadí John Deere a s použitím nejnovějších pokynů k montáži náhradních dílů z výroby.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Kontaktujte nás