ODBORNÁ KONTROLA VYBAVENÍ NA ÚDRŽBU TRAVNÍCH PLOCH

Odborná kontrola vybavení na údržbu travních ploch
Vliv na provozuschopnost

Vliv na provozuschopnost

Stroj, který začne sezónu ve špičkovém stavu, má mnohem větší šanci fungovat bez výpadků. Ujistěte se, že je celá vaše flotila připravena na náročné úkoly, které jí čekají – naplánujte si prohlídku Expert Check.

odborná kontrolaVýhoda

Je výhoda, když víte, co hledáte – – profesionálové společnosti John Deere mají zkušenosti, vědomosti i nástroje potřebné k tomu, aby ji mohli využít.

Váš odborník na provozuschopnost

Váš odborník na provozuschopnost

Autorizovaní technici provádějí důkladnou technickou diagnostiku pomocí jedinečných kontrolních seznamů John Deere pro všechny klíčové komponenty, jako je žací ústrojí a systém sběru materiálu.

kompletní servisVše, co potřebujete, za jednu cenu

Konečné ceny našich balíčků vše v jednom vám ušetří peníze. Jakmile znáte výsledky prohlídky Expert Check, rozhodnete se, jaké servisní práce máme provést, a to za jednu pevnou cenu, která zahrnuje všechny díly i práci.

Balíček pro vřetenové sekačky

Balíček pro vřetenové sekačky

Pečlivá kontrola jednotky vřetenové sekačky, profesionální broušení a výměna starých nožů za originální nože John Deere.

Údržba klimatizace

Údržba klimatizace

Vyměníme vzduchový filtr v kabině a chladivo, důkladně vyčistíme výparník, zbavíme ho bakterií a zkontrolujeme těsnění a stav hnacího řemene.

Balíček vylepšení XUV Ultimate

Balíček vylepšení XUV Ultimate

Ochraňte své středně velké XUV a zvyšte pohodlí a produktivitu se dvěma nářadími pro produktivitu, jedním k ochraně a jedním pro pohodlí.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Kontaktujte nás