Logistika - součásti

Udržíme vás v pohybu

Logistika - součásti

Můžete se na nás spolehnout, že Vás udržíme v pohybu. Váš prodejce nabízí bezkonkurenční díly pro podporu 24 hodin denně. A pokud to, co potřebujete, není’zde na skladě, bude po ruce v našem evropském skladu dílů, kde je uskladněno více než 275,000 různých dílů, připravených k dodání další den.

Obchodní zastoupení uskladnění

Obchodní zastoupení uskladnění

Jsme’tam, kde nás potřebujete a tam jsou také Vaše díly. Prodejci v 1900 lokacích po celé Evropě mohou dodat 80% dílů ve stejný den. Za použití našeho lokátoru dílů mají obchodní zastoupení dokonce přístup k zásobám u jiných prodejců, protože doprava odtamtud může být dokonce rychlejší než z našeho centrálního skladu dílů. Vždy najdeme nejrychlejší způsob jak Vám pomoci, abyste byli v provozu.

Evropské distribuční centrum náhradních dílů (EPDC)

Evropské distribuční centrum náhradních dílů (EPDC)

S  více než 275,000 různých dílů po ruce, tento obrovský 95,000 m2 sklad dílů má skladem všechno od zavíracího nože po nebozez a dokonce uchovává díly minimálně 10 let po ukončení výroby. Ale’není jenom velký, je’rychlý – doba vyřízení objednávky pouhé dvě hodiny od obdržení objednávky po přepravu zajistí, že dokonce objednávky obdržené pozdě odpoledne jsou vyexpedovány k dodání další den.

Centrum zákaznické podpory

Centrum zákaznické podpory

Naše rozsáhlá logistická síť je koordinována naším nejmodernějším střediskem zákaznické podpory, které zajistí, že 97% dílů je dodáno dle plánu. Tým zákaznické podpory má přístup ke všem našim skladům dílů a skladištím v Evropě a ve Spojených státech a může dokonce získat díly přímo z montážní linky jedné z  našich továren v Německu, Španělsku a Holandsku.

Podpora na poli

Podpora na poli

Správný díl na správném místě ve správný čas někdy nestačí. Ujišťujeme, že také okamžitě získáte příslušnou profesionální technickou podporu na poli. Technici u prodejců John Deere používají nejnovější diagnostické vybavení John Deere k rychlému řešení problémů. Ať máte traktor, kombajn, žací stroj na pícniny nebo rozprašovač – my’budeme mít autorizovaného odborníka, který je připraven jít pracovat pro Vás, když jej potřebujete.