XUV865M Terénní užitková vozidla

  • Dieselový motor
  • Pohon všech kol
  • Plně nezávislé odpružení
  • Hydraulické
  • Homologace pro veřejné komunikace
  • Kabina pro tři osoby

Maximální pohodlí a výkon

I v nádherné přírodě může být práce drsná, proto musíte být připravení na cokoliv. To je důvod, proč jsme zkonstruovali XUV865M se zapínatelným pohonem všech kol (4WD) a nejvyšší světlou výškou ze všech našich terénních vozidel, abyste se mohli soustředit na to, co je před vámi. V uzavřené kabině budu v čistotě a suchu, i když se budete brodit bahnem nebo projíždět proudy vody. Překonejte každou překážku. Neexistuje terén, který byste nezvládli.

Žádné kompromisy

Tato vozidla Gator nejvyšší řady nabízejí nejvyšší výkon i kapacitu a pohodlí jako v autě. Pokud požadujete to nejlepší, už se nemusíte dívat jinam.

Nespokojte se s málem

Díky skutečnému pohonu všech kol a ještě větší světlé výšce si oba modely poradí i s terény, na kterých jejich konkurence selhává.

Stylová jízda

Ať už zvolíte otevřené stanoviště obsluhy, nebo kabinu montovanou ve výrobě, pokaždé se dočkáte pohodlného svezení a ergonomického ovládání.

Otevřená nebo zavřená?

Máte na výběr z otevřené kabiny se sítěmi či plnohodnotné kabiny s plastovými dveřmi, jež poskytuje maximální ochranu a minimalizuje hluk v interiéru.

Prostě to odvezte

Těžký nebo objemný náklad? Žádný problém. Tyto modely mají velkou tažnou i nosnou kapacitu, na silnici jsou jako doma a skvěle brzdí.

Všechny potřebné kabely

V kabině jsou předinstalovány veškeré kabely, takže připojení navijáku je naprostou hračkou.

Zde ve společnosti John Deere je naším cílem vám umožnit udělat více toho, co je pro vás důležité. To může znamenat větší všestrannost při správě vašeho pozemku od A do Z. Větší pohodlí při dlouhém odpoledni. Větší odhodlání. Vyšší výkon. Větší rychlost. Ať už potřebujete cokoli, my jsme po vašem boku. Udělejte více toho, co je pro vás důležité. Poznejte lépe několik majitelů užitkového vozidla Gator. Podívejte se, co je nutí ráno vstát a pro co žijí.