XUV835MTerénní užitková vozidla

  • Zážehový motor
  • Pohon všech kol
  • Plně nezávislé odpružení
  • Hydraulické
  • Homologace pro veřejné komunikace
  • Kabina pro tři osoby

Maximální pohodlí a výkon

Poslední věc, kterou chcete, je, aby se Gator obtížně řídil. To je důvod, proč XUV835M myslí na vaše pohodlí. Posaďte tři lidi dopředu při jízdě v terénu a využívejte výhod velkého úložného prostoru v kabině i na robustní korbě. Trávíte celé dny péčí o vaše plnokrevníky. Proč neřídit svého vlastního?

Žádné kompromisy

Tato vozidla Gator nejvyšší řady nabízejí nejvyšší výkon i kapacitu a pohodlí jako v autě. Pokud požadujete to nejlepší, už se nemusíte dívat jinam.

Nespokojte se s málem

Díky skutečnému pohonu všech kol a ještě větší světlé výšce si oba modely poradí i s terény’, na kterých jejich konkurence selhává.

Stylová jízda

Ať už zvolíte otevřené stanoviště obsluhy, nebo kabinu montovanou ve výrobě, pokaždé se dočkáte pohodlného svezení a ergonomického ovládání.

Otevřená nebo zavřená?

Máte na výběr z otevřené kabiny se sítěmi či plnohodnotné kabiny s plastovými dveřmi, jež poskytuje maximální ochranu a minimalizuje hluk v interiéru.

Všechny potřebné kabely

V kabině jsou předinstalovány veškeré kabely, takže připojení navijáku je naprostou hračkou.

Prostě to odvezte

Těžký nebo objemný náklad? Žádný problém. Tyto modely mají velkou tažnou i nosnou kapacitu, na silnici jsou jako doma a skvěle brzdí.

John Deere Gator

John Deere Gator Build for Your day

Prozkoumat více