XUV835MTerénní užitková vozidla

  • Zážehový motor
  • Pohon všech kol
  • Plně nezávislé odpružení
  • Hydraulické
  • Homologace pro veřejné komunikace
  • Kabina pro tři osoby

Maximální pohodlí a výkon

Poslední věc, kterou chcete, je, aby se Gator obtížně řídil. To je důvod, proč XUV835M myslí na vaše pohodlí. Posaďte tři lidi dopředu při jízdě v terénu a využívejte výhod velkého úložného prostoru v kabině i na robustní korbě. Trávíte celé dny péčí o vaše plnokrevníky. Proč neřídit svého vlastního?

Žádné kompromisy

Tato vozidla Gator nejvyšší řady nabízejí nejvyšší výkon i kapacitu a pohodlí jako v autě. Pokud požadujete to nejlepší, už se nemusíte dívat jinam.

Nespokojte se s málem

Díky skutečnému pohonu všech kol a ještě větší světlé výšce si oba modely poradí i s terény’, na kterých jejich konkurence selhává.

Stylová jízda

Ať už zvolíte otevřené stanoviště obsluhy, nebo kabinu montovanou ve výrobě, pokaždé se dočkáte pohodlného svezení a ergonomického ovládání.

Otevřená nebo zavřená?

Máte na výběr z otevřené kabiny se sítěmi či plnohodnotné kabiny s plastovými dveřmi, jež poskytuje maximální ochranu a minimalizuje hluk v interiéru.

Všechny potřebné kabely

V kabině jsou předinstalovány veškeré kabely, takže připojení navijáku je naprostou hračkou.

Prostě to odvezte

Těžký nebo objemný náklad? Žádný problém. Tyto modely mají velkou tažnou i nosnou kapacitu, na silnici jsou jako doma a skvěle brzdí.

Zde ve společnosti John Deere je naším cílem vám umožnit udělat více toho, co je pro vás důležité. To může znamenat větší všestrannost při správě vašeho pozemku od A do Z. Větší pohodlí při dlouhém odpoledni. Větší odhodlání. Vyšší výkon. Větší rychlost. Ať už potřebujete cokoli, my jsme po vašem boku. Udělejte více toho, co je pro vás důležité. Poznejte lépe několik majitelů užitkového vozidla Gator. Podívejte se, co je nutí ráno vstát a pro co žijí.