Proč si vybrat John Deere?

Proč si vybrat John Deere?

Potřebujete výkonnou, spolehlivou a komfortní sekačku na trávu? Pak se obraťte na svého prodejce John Deere.

U John Deere je Váš cíl jednoduchý. Snažíme se Vám poskytnout ty nejlepší traktory na trávu a ruční sekačky, vhodné pro Vaši zahradu, které přesně odpovídají Vašim požadavkům. Ověřená a testovaná technologie řezné hlavy a ten samý inovativní vývoj, který zkonstruoval naše velké traktory John Deere, byly nyní použity k vytvoření dokonalých sekaček. Naše sekačky do našich zahrad vrací zpět radost.

Rozbalit všeSbalit vše

Chtěl(a) bych mít zdravý a svěží trávník!

Pravidelné sekání Vaší trávy je jedním z nejlepších způsobů k zajištění aktivního a hustého růstu. Sekačky John Deere sekají Váš trávník rovnoměrně a čistě a tím ho pomáhají chránit proti chorobám.

Ale já nemám moc času na sekání trávníku.

Další důvod rozhodnout se pro John Deere: pustit se do toho, začít, pohnout se místa – to nemohlo být’jednodušší. Silný, spolehlivý výkon Vám zajistí, že sekání zvládnete rychle a efektivně.

Měl(a) bych hnojit můj trávník?

Každý zdravý trávník potřebuje dodávat živiny, aby byl dokonalý. Mulčovací systém sekání John Deere poskytuje přírodní, ekologicky šetrné hnojivo, foukáním posekaných kousíčků trávy zpět do trávníku.

Je snadné zacházení se stroji John Deere?

Rozhodně! Co platí pro naše zemědělské traktory, platí také pro naše traktory na trávu. Optimální komfort obsluhy od jednoduchého a intuitivního designu, s vlastnostmi jako uživatelsky příznivá přístrojová deska a elektronické řízení rychlosti. Naše ruční sekačky také mají snadnou obsluhu, s  jednoduchým ovládáním a ergonomickým designem.

Bezpečnost je jednou z  mých hlavních priorit.

Máme stejný pocit. U John Deere se skrývá bezpečnost v neviditelných detailech. Například motor se automaticky vypne, když se zvednete ze sedadla. A u většiny modelů se zastaví pohyb, když couváte.

Je traktor na trávu pouze na léto?

Neměl’by být! Stroje John Deere lze používat po celý rok. Jednoduchým přidáním správného příslušenství ho můžete rovnou nechat na podzim a dokonce i za sněhu v  zimě.

Sekání trávníku by mělo být zábavou!

Nasednutí dovnitř - budete’milovat velké, komfortní sedadlo a mimořádnou manévrovatelnost Vašeho traktoru na trávu.. Naše výkonná a efektivní ruční sekačka Vás také nikdy nezklame. Maximální komfort, John Deere přináší do sekání radost!

Potřebuji spolehlivého partnera.

Žádný problém. Vždy naleznete poblíž prodejce John Deere který Vám rád poradí ohledně údržby a servisu.