Ruční sekačky

Naše sekačky trávy jsou díky pokročilým funkcím a jednoduchému ovládání snadné na používání i údržbu.

Řada sekaček trávy John Deere nabízí volbu, kterou pro splnění individuálních požadavků na sečení potřebujete. A to díky nejlepším technologiím v tomto sektoru, například sběrnému systému s ventilátorem TurboStar a kvalitním žacím jednotkám z hliníkové slitiny, které jsou dostupné pro širokou řadu modelů – kdykoliv se můžete spolehnout na skvělý výkon. Vyberte si z široké nabídky velikostí, výkonů a doplňkových funkcí v rámci celé řady. A co víc – všechny tyto stroje jsou podporovány naší specializovanou prodejní sítí, která vám zajistí klidnou mysl.

John Deere RUN 51

Benzínové sekačky řady RUN

Poznejte svět účinného sekání trávníků

Ruční sekačka John Deere JX90

Benzínové sekačky

Vyzkoušejte si perfektní střih – investici do kvality. Řada sekaček s pojezdem John Deere Select Series zajišťuje vždy perfektní střih.

John Deere Js63VC

Mulčovací sekačky

S našimi jednoúčelovými mulčovacími sekačkami se budete divit, jestli je to zázrak nebo jenom mulčování. Protože nemusíte sbírat trávu a díky práci variabilní rychlostí vám tyto stroje šetří čas.

Elektrické sekačky

Elektrické sekačky

Výkonné elektrické rotační sekačky jsou ideální pro malé až střední trávníky.

Akumulátorové sekačky

Akumulátorové sekačky

Pokud oceňujete jednoduchost, jsou pro vás tyto ruční sekačky to pravé.

Výběr produktů

Který je pro mě ten pravý?

Najděte vybavení, které bude pro váš pozemek nejlepší.

Ozdravte svůj trávník

Pomozte Vašemu trávníku růst zdravým způsobem za použití skarifikátorů k odstranění nechtěných nevzhledných hnízd a mechu. Vybírejte mezi elektrickými a benzínovými stroji ve spoustě různých velikostí.