Sekačky ZTrak s nulovým poloměrem otáčení

Profesionální žací stroje Ztrak s nulovým poloměrem otáčení Z345R Field

Sekačky ZTrak s nulovým poloměrem otáčení od společnosti John Deere: rychlejší ve všech směrech

Pokud je vaše zahrada vaším projektem, potřebujete stroj, který přesně odpovídá vašim potřebám. Díky své vynikající obratnosti a rychlosti až 14,5 km/h vám sekačky ZTrak s nulovým poloměrem otáčení od společnosti John Deere pomohou rychleji dosáhnout skvělého vzhledu trávníku. Díky jejich manévrovatelnosti o 360° se dokonale hodí pro pohyb v úzkých prostorech a kolem nejrůznějších překážek.

Projděte si tuto stránku, abyste se dozvěděli vše o různých funkcích a specifikacích našich modelů sekaček s nulovým poloměrem otáčení a našli ten správný stroj pro vaše potřeby.

ztrak z315e

John Deere Z315E

Pokud se na vaší zahradě vyskytují překážky a hledáte sekačku s nulovým poloměrem otáčení s vynikající celkovou rychlostí a účinností, je pro vás sekačka Z315M tou pravou. Tento základní model je vybaven dvouválcovým motorem do V s rozvodem OHV o výkonu 12,1 kW, intuitivními dvojitými páčkami pro změnu rychlosti a směru jízdy namísto pák pro ovládání pohybu a žacím ústrojím o záběru 107 cm (42 palců).

zTrak Z320M

John Deere Z320M

Model Z320M můžete označit za pohodlnějšího sourozence modelu Z315. Je rovněž vybaven dvouválcovým motorem do V s rozvodem OHV o výkonu 12,7 kW, intuitivními dvojitými páčkami pro změnu rychlosti a směru jízdy namísto pák pro ovládání pohybu a žacím ústrojím o záběru 107 cm (42 palců). Je však doplněn o prvotřídní sedadlo s vysokým opěradlem, volitelné loketní opěrky a praktický závěs pro přívěs.

ztrak z320r

John Deere Z320R

Sekačka Z320R, která je nejlepším modelem sekačky s nulovým poloměrem otáčení řady 300, nabízí vše, co model 3Z20M, pokud jde o funkce, rychlost, účinnost a pohodlí, ale navíc je doplněna o LED světla, podlahové rohože a krytý úložný prostor na nářadí.

Z515E

John Deere Z515E

Modely sekaček Z515E s nulovým poloměrem otáčení jsou ideální volbou pro větší plochy. Výkonný dvouválcový motor o výkonu 13,4 kW a žací ústrojí o záběru 122 cm (48 palců) poskytují vynikající výkon a účinnost.

Z530M

John Deere Z530M

Sekačka Z530M je vaše sekačka s nulovým poloměrem otáčení a mimořádným komfortem. Ergonomické ovládací páky a pohodlné prvotřídní sedadlo s vysokým opěradlem v kombinaci s robustním rámem jsou jen některé z prvků, které zajišťují hladký a pohodlný provoz.

Z545r

John Deere Z545R

Prvotřídní síla a výkon: to je to, co představují sekačky Z545R s nulovým poloměrem otáčení od společnosti John Deere. O efektivní sečení se vždy stará žací ústrojí o záběru 122 cm (48 palců) určené pro sekání velkého množství trávy a dvouválcový motor o výkonu 15,3 kW s elektronickým vstřikováním paliva a technologií elektronického ovládání plynu.

Vlastnosti sekaček John Deere s nulovým poloměrem otáčení

Modely sekaček John Deere s nulovým poloměrem otáčení přesvědčí řadou praktických funkcí. Všechny podrobnosti naleznete zde.

Manévrovatelnost sekačky Ztrak s nulovým poloměrem otáčení

Vynikající obratnost a rychlost

Co se týká manévrovatelnosti, překonají žací stroje ZTrack ostatní sekačky. K tomu přidejte mimořádnou rychlost sečení a pak snadno pochopíte, proč jsou žací stroje ZTrak tak častou volbou profesionálů.

Intuitivní ovládání pohybu profesionálních sekaček Ztrak s nulovým poloměrem otáčení

Otočte se na pětníku

Páčky s ovládáním pohybu našich sekaček s nulovým poloměrem otáčení zvyšují komfort obsluhy a poskytují přesnější ovládání.

Profesionální sekačky Ztrak s nulovým poloměrem otáčení s volitelným sběrným zařízením

Objem sběrného koše

Sekačku ZTrak s nulovým poloměrem otáčení můžete snadno přestavět na sběrný stroj pouhým přidáním volitelného sběracího systému.

Profesionální žací stroje Ztrak s nulovým poloměrem otáčení, zvedání žacího ústrojí ovládané nohou

Nožní zvedání žacího ústrojí

Pro zvednutí, snížení nebo změnu výšky žacího ústrojí během práce stačí jednoduše sešlápnout nožní lištu.

Profesionální sekačky Ztrak s nulovým poloměrem otáčení a velkým motorem

Volba výšky řezu

Chcete-li nastavit výšku řezu z pohodlí svého sedadla, jednoduše otočte knoflíkem (Z300) nebo přesuňte kolík (Z500) v rozmezí od 25–104 mm (1–4 palce) u řady Z500 nebo 32–114 mm (1,25–4,5 palce) u řady Z300.

Profesionální sekačky Ztrak s nulovým poloměrem otáčení, moderní uspořádání přístrojové desky

3 úrovně komfortu

Naše modely E jsou vybaveny vším, co potřebujete pro rovnoměrné a stálé sečení. Zatímco modely řady M mají vyšší sedadlo a větší pohodlí, modely řady R nabízejí maximální komfort a pohodlí.

Sortiment žacích strojů John Deere s nulovým poloměrem otáčení

Chcete přesně vědět, jaké jsou rozdíly mezi modely našich sekaček ZTrak s nulovým poloměrem otáčení, než se rozhodnete? Nebojte se, v tomto grafu najdete všechny potřebné údaje.

ModelyVýkon motoru**Šířka záběruRychlost

12,1 kW (16,2 k) při 3000 ot/min

107 cm (42") Žací ústrojí Accel Deep™ o šířce

Až 11,3 km/h (7 mph) 

12,7 kW (17 k) při 3000 ot/min

107 cm (42") Žací ústrojí Accel Deep™ o šířce

Až 11,3 km/h (7 mph)

12,7 kW (17 k) při 3000 ot/min

107 cm (42") Žací ústrojí Accel Deep™ o šířce

Až 11,3 km/h (7 mph)

13,4 kW (18,0 k) při 3350 ot/min

122 cm (48 in) Accel Deep

Až 12,9 km/h (8 mph)

16,1 kW (21,6 k) při 3350 ot/min

122 cm (48 in) Accel Deep

Až 12,9 km/h (8 mph)

15,3 kW (20,5 k) při 3250 ot/min

122 cm (48 in) Vysokokapacitní žací ústrojí 

Až 14,5 km/h (9 mph)

najít prodejce

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Potřebuje vaše sekačka John Deere s nulovým poloměrem otáčení údržbu? Žádný problém. Naši servisní technici vám poskytnou přesně takový servis, jaký potřebujete. Najděte nejbližšího prodejce pomocí naší interaktivní mapy.

Špičky na zahradě John Deere

Hledáte inspiraci pro svůj zahradní design? Najděte spoustu zajímavých tipů a předmětů v našich Špičkách na zahradě.

Přídavná zařízení pro sekačky s nulovým poloměrem otáčení a další příslušenství

Možnosti využití vaší sekačky John Deere s nulovým poloměrem otáčení můžete ještě více rozšířit přidáním mnoha přídavných zařízení a příslušenství. Ať už hledáte sněhový kryt nebo nový vozík, vše, co potřebujete, najdete v našem katalogu přídavných zařízení.

John Deere E-shop

Potřebujete ještě ve své sbírce modelů traktor John Deere, nebo dáváte přednost mikině s kapucí? Najít vše, co potřebujete v našem E-shopu.

¹* Pouze pro soukromé účely. Záruka na profesionální používání sekaček trávy řady Z300 platí 12 měsíců.
² Doporučená maloobchodní cena. Ceny jsou včetně DPH. Všechny ceny jsou platné do 31. října 2023.
³ Nominální výkon CE (testováno v souladu s normou SAE J1349). Informace o výkonu a točivém momentu motoru jsou poskytnuty výrobcem motoru a jsou určeny pouze pro srovnávací účely. Skutečný výkon a točivý moment 
budou nižší. Další informace najdete na webové stránce výrobce motoru.