RTKTechnologie precizního zemědělství

  • Dokonalá opakovatelnost
  • Vysoká úroveň přesnosti
  • Rychlé připojení signálu

RTK: Jedinečná přesnost a opakovatelnost:

Pro precizní zemědělství je RTK nejlepší řešení pro přesnost, opakovatelnost a dobu připojení a eliminuje odchylky globálního navigačního satelitního systému.

Dlouhodobá opakovatelnost a naběhnutí do jedné minuty
S RTK si stačí uložit hranice polí pouze jednou. Pokud tuto opakovatelnost potřebujete např. pro řízení sekcí, nebudete se muset vracet na pole každý rok a znovu zaznamenávat jeho hranice. Čas ušetříte každý den: maximální přesnost RTK je k dispozici již od nastartování. Systém naběhne do jedné minuty!

Modem Mobile RTK 4G LTE

Modem Mobile RTK 4G LTE

Jednoduše nejmodernější, maximálně integrovaný a efektivní způsob používání RTK. Signál je kompatibilní s naším modemem Mobile RTK 4G LTE a může být přijímán i prostřednictvím systému JDLink integrovaného v našich strojích. Není tak třeba dalšího samostatného modemu, další datové SIM ani přístupové licence pro RTK Mobile.

Rádio RTK

Rádio RTK

Rádio RTK funguje s jednou nebo s několika lokálními základními stanicemi v blízkosti vašeho pole. Konstelace družic GPS a GLONASS jsou neustále monitorovány a upravovány, aby bylo dosaženo vysoké horizontální přejezdové přesnosti ±2,5 cm. Jde o vynikající řešení, zvláště pokud pracujete v otevřeném terénu s dobrým dosahem na základní stanici.

* Mobile RTK (mobilní RTK) je doplňková technologie RTK, dodávaná v některých zemích.