Ag Navigation SystemŘešení pro precizní zemědělství (AMS)

  • Eliminace časově a finančně náročných zajížděk
  • Zlepšení efektivity práce sklizňového řetězce
Tisk

Zůstaňte ve spojení s ostatními

Rozbalit všeSbalit vše

Zůstaňte ve spojení s ostatními

Zůstaňte ve spojení s ostatními

Aplikace MyLogistics, která je součástí balíčku MyJobConnect Premium, zahrnuje navigační systém a další funkce pro logistiku, navržené speciálně pro zemědělské potřeby. Aplikace nejenže zahrnuje vedlejší polní cesty, ale také dopravní omezení, která platí pro specifické stroje. Manuální nastavení také umožní nasměrování jízdy strojů například mimo obytné oblasti.

Aplikace vás také dovede přímou cestou k následujícímu poli, nebo dokonce k jeho specifickému přístupovému místu. Lze doplnit další důležitá místa, například hromady cukrové řepy, zrna nebo píce. S přesnými údaji o hranicích polí na palubě můžete vždy ihned zahájit práci s jistotou, že pracujete na tom správném pozemku.

Pokud například pracujete ve sklizňovém řetězci, můžete přepravní stroje automaticky navigovat k vedoucímu vozidlu. I to se přesunuje na další pole. Vedoucí vozidlo může díky přehledu aktuální pozice všech ostatních na mapě vidět, jak je který stroj daleko a jaký je odhadovaný čas příjezdu. Obsluha může činit kvalifikovaná rozhodnutí, která jsou podložena daty pro zvýšení celkové efektivity a týkají se například nejvhodnější doby pro sklízení části polí nepravidelného tvaru.