RTK SolutionsŘešení pro precizní zemědělství (AMS)

  • Dokonalá opakovatelnost
  • Vysoká úroveň přesnosti
  • Rychlé připojení signálu
  • Základní stanice RTK, modem mRTK a mRTK MTG*
Tisk

RTK: Jedinečná přesnost a opakovatelnost:

Pokud je předmětem vašeho podnikání precizní zemědělství, pak je pro vás stále nejlepším řešením RTK, pokud jde o přesnost, opakovatelnost a dobu připojení. RTK eliminuje jakékoliv odchylky globálního navigačního satelitního systému a nabízí vám jedinečnou přesnost mezi přejezdy ±2,5 cm.
S RTK si stačí uložit hranice polí pouze jednou. Pokud tuto opakovatelnost potřebujete např. pro řízení sekcí, nebudete se muset vracet na pole každý rok a znovu zaznamenávat jeho hranice. Čas ušetříte každý den: maximální přesnost RTK je k dispozici již od nastartování. Systém naběhne do jedné minuty!
Jako zákazník Starfire 6000 RTK získáte RTK Extend až na 14 dní. Pokud se přeruší spojení se základní stanicí nebo jste mimo dosah mobilní sítě využívající Mobile RTK, můžete pokračovat v práci se stejnou přesností a dokonce tuto výhodu přenést mimo vaši síť RTK.

PLACEHOLDER ALT TEXT

Statická základní stanice RTK

Rádio RTK pracuje s pevnou lokální základní stanicí na poli nebo v jeho blízkosti. Může to být vaše vlastní stanice nebo stanice provozovaná prodejcem. Monitoruje vzájemné postavení satelitů GPS/GLONASS a kontinuálně přenáší RTK signál s vysokou horizontální přesností (±2,5 cm) mezi přejezdy do přijímače StarFire ve stroji vybaveném RTK. Vynikající řešení, zvláště pokud pracujete v otevřeném terénu s dobrým dosahem základny RTK.

Modem Mobile RTK 4G LTE

Korekční signál RTK Mobile je přenášen pomocí mobilní technologie. To zajistí opakovanou přesnost, dokonce i na nesourodých polích a v kopcovitém terénu. Modem Mobile RTK 4G LTE je plně integrovaný a lze jej připojit k přijímači StarFire. Díky dvěma vysoce výkonným anténám a umístění na střeše kabiny máte zaručen skutečně optimální příjem a stabilitu signálu. Podporuje nejen nejnovější mobilní komunikační standard 4G LTE, ale také standardy 3G a 2G, jakožto nouzové řešení. Mimo funkce Mobile RTK může být modem použit paralelně jako hotspot WLAN pro připojení k vašim mobilním zařízením.

Signál Mobile RTK John Deere

Seznamte se s maximálně integrovaným, pokročilým a efektivním způsobem používání RTK. Nový signál Mobile RTK John Deere je nejen kompatibilní s našim mRTK 4G LTE modemem, ale může být přijímán i prostřednictvím systému JDLink integrovaného v našich strojích. Ušetří vám náklady na samostatný modem, další datovou smlouvu (SIM kartu) a licenci Mobile RTK Access.

* Mobile RTK (mobilní RTK) je doplňková technologie RTK, dodávaná v některých zemích.