Řada R41X0i

Řada R41x0i

Nemějte žádné limity

Modely R4140i/R4150i jsou zkonstruované pro výkon. Systémy TerrainControl Pro nebo TerrainCommand Pro zajišťují stabilitu postřikovacích ramen ve vysokých rychlostech, zatímco nezávislé zavěšení kol, kabina Cat IV, nový multifunkční joystick a systém CommandARM zajišťují vynikající pohodlí obsluhy. Po celou sezónu budete dosahovat prvotřídní, konzistentní kvality a pokrytí postřiku díky okamžitému ovládání rychlosti postřiku systémem PowrSpray a systému ExactApply.

 

Ultrasonická přesnost

Zažijte konzistentní pokrytí, které se automaticky přizpůsobí: pomocí snímačů hybridního režimu, které zároveň sledují jak půdu, tak i plodiny, systém TerrainControl Pro nastavuje výšku postřikovacích ramen a otáčení rámu pro optimální pokrytí, zatímco systém TerrainCommand Pro také přidává řízení variabilní geometrie.

Větší kabina, více pro vás

Větší kabina, více pro vás

Nová úroveň komfortu a pohodlí v kabině:  Všechny ovládací prvky jsou přesně tam, kde je chcete mít, pozoruhodně neomezený výhled a filtrace vzduchu kabiny kategorie IV. Naše kabina kategorie IV poskytuje prostor k snadnému a hladkému ovládání jízdy díky odpružení kol XtraFlex a dává vám úplnou kontrolu pomocí CommandARM.

Vysoká úroveň přesnosti

Vysoká úroveň přesnosti

Plňte rychleji, postřikujte přesněji. Unikátní 2okruhový systém PowrSpray zaručuje rychlé a efektivní plnění, postřikování a míchání. To vše se provádí stisknutím tlačítka Solution Command. PowrSpray nabízí novou úroveň přesnosti při jakékoli rychlosti nebo tlaku s minimálním překrytím díky ExactApply.

(R)evoluce v ovládání trysek

(R)evoluce v ovládání trysek

Pokrýváte více plodin s větší přesností, udržujete svou cílovou rychlost a tlak v bezprecedentním rozsahu rychlostí, zatímco snižujete překrývání, snižujete vstupní náklady. Ve spojení s kompenzací otáčení, ExactApply automaticky mění dávkování v celém rameni pro správnou aplikační dávku v konkrétní oblasti.

Více pro vás, vše pro výsledky

Více pro vás, vše pro výsledky

Už přesně víte co dělat. Zkonstruovali jsme R4140i a R4150i, takže můžete lépe pracovat. Poznejte jak kombinace jedinečné kvality jízdy ramen, přesnost postřiku, nová úroveň pohodlí obsluhy a intuitivní ovládání stroje přispívají k dosažení ziskovějšího postřiku.

ModelNádrž roztokuŠířky postřikovacího rámuVyplachovací nádržPlnicí kapacita

4000 l

Ocel: 24-36 m

Karbon: 36 m

400 l

1200 l/min

5000 l

Karbon: 36 m

400 l

1200 l/min