Školení techniků v oborech stavebnictví a lesnictví

Využijte příležitost a vydejte se na novou profesní dráhu

Využijte příležitost a vydejte se na novou profesní dráhu

Být ve společnosti John Deere technikem znamená zastávat funkci, která je nejblíže skutečné praxi, spojená s vysokou odborností a současně vysoce žádaná. Společnost John Deere nabízí rozsáhlé možnosti dalšího vzdělávání a školení, které urychlí váš odborný růst bez ohledu na to, ze kterého oboru přicházíte. Díky více než 2 000 obchodních zastoupení ve Spojených státech a Kanadě by přitom vaše příležitost mohla být právě za nejbližším rohem.

Máte zájem o další profesní rozvoj?

Prohledejte aktuální nabídku volných pracovních míst

Co nám o sobě servisní technici prozradili

Po servisních technicích je vysoká poptávka, avšak možnosti profesního růstu nabízejí také obchodní zastoupení společnosti John Deere. Dnešní servisní technik je potenciálním budoucím prodejcem, vedoucím servisního střediska, specialistou v oboru přesných technologií nebo vedoucím prodejního zastoupení. Neberte nás však za slovo a poslechněte si přímo od bývalých techniků, jak probíhal jejich kariérní postup.

Společnost John Deere i její obchodní zastoupení s hrdostí podporují válečné veterány. Poslechněte si přímo od veteránů, kteří pracují v obchodních zastoupeních společnosti John Deere, o jejich zkušenostech, změně zaměstnání a školení.