Pásový traktor John Deere se pohybuje po již posekaném poli
Hlavní hodnoty

   

Pro ty, kteří kultivují a obdělávají půdu. Pro ty, kteří transformují a obohacují Zemi. Pro ty, kteří budují na Zemi.

John Deere je přesvědčen o Vašem úspěchu.

Odpovědnost se globálně rozšiřuje se soustředěním zájmu na šest klíčových oblastí – Spojené státy a Kanadu, Evropu, Brazílii, Rusko, Indii, a Čínu. Je to v těchto oblastech, kde se vyskytne nejméně 75% budoucího světového růstu. A zhledem k naší minulosti, našemu nadšení a našemu záměru pomáhat Vám stát se více profitujícími a produktivními, je John Deere v jedinečné pozici být dodavatelem zařízení dle výběru.

   

Hovoří dva muži, kteří se dívají na obrazovku notebooku se sekačkou John Deere na pozadí.

Poctivost

Poctivost znamená sdělovat pravdu, dodržovat slovo a férově jednat s respektem ke druhým. Dokazujeme to upřímnými vztahy, rozhodnutími, která berou v úvahu vyvážené zájmy investorů a nevyslovený závazek etického chování v mezích zákona. Poctivost je jedním z našich nejcennějších aktiv. V této oblasti nepřijímáme kompromisy.

Muž pracující v továrně John Deere.

Kvalita

Kvalita znamená poskytování hodnoty zákazníkům, zaměstnancům, investorům a dalším osobám. Kvalita se projevuje mnoha způsoby — prodejem a podporou výrobků a služeb, které uspokojují zákazníky, vytvářejí pracovní prostředí, které svědčí zaměstnancům, poskytuje finanční výsledky, které plní očekávání investora, a udržují důvěryhodné vztahy, které prospívají našim investorům.

Muž a žena hovoří před staveništěm se zařízením John Deere.

Odpovědnost

Odpovědnost znamená pracovat co nejlépe a plnit očekávání investora předvídatelným, konzistentním způsobem. Uznáváme, že naši zákazníci, zaměstnanci a investoři mají mnoho možností při výběru společnosti, se kterou chtějí být spojeni. Naše příležitost poskytovat služby musí být pokládána za privilegium, které není zaručené.

Muž stojící v tmavé místnosti, na jevišti se zobrazují hologramy.

Inovace

Inovace znamená vymýšlení, projektování a vyvíjení výrobků a služeb, které mají velký dopad na trhu a posilují vztah zákazníka ke značce John Deere. Inovace zahrnují používání nejnovějších technologií umožňujících instalovat prvotřídní výrobní procesy a aplikovat nástroje vybavené nejpokročilejšími informačními technologiemi a pracovní metody v rámci společnosti.