Farmsight Services

Maximální doba provozuschopnosti se zákaznickou podporou John Deere Connected Support™

Víte, že nečekané se může stát, když tvrdě pracujete. A pokud už k tomu dojde, potřebujete rychlé řešení.

Zákaznická podpora John Deere Connected Support™ je připravená pomoci vám i vašemu prodejci s monitorováním stavu stroje, proaktivně řešit problémy a udržet váš stroj v chodu.

To vše je součástí balíčku služeb FarmSight Services In Base každého stroje vybaveného modulem JDLink™.

  

Služba Expert Alerts – technologie k vašim službám

Služba Expert Alerts – technologie k vašim službám

Využijte chytré technologie naplno a maximalizujte svoji provozní dobu. Pomocí služby Expert Alerts může váš prodejce John Deere objevit případné závady stroje a opravit je dříve, než začnou působit problémy. Vítejte v zákaznické podpoře John Deere Connected Support™.

Vzorec na provozuschopnost

Zákaznická podpora John Deere Connected Support™ kombinuje konektivitu stroje, inovační nástroje a proaktivní podporu prodejce, aby byl zajištěn špičkový výkon vašich strojů po celou sezónu.

  

Vzorec na provozuschopnost

 

Proaktivní podpora, která chrání výš zisk

Pokud jste stejní jako my, nemáte rádi překvapení. Zejména, pokud se jedná o stav vašich strojů. Protože znamenají výdaje, ztrátu produktivity a nižší zisk. Vyhněte se překvapením. Na základě fáze životnosti a využití vašeho stroje balíčky služeb FarmSight* obsahují vzdálené monitorování nářadí** a diagnostiku prováděnou odbornými pracovníky prodejce a pomáhají vám s tím, co chcete od vašeho stroje: spolehlivá práce na nejvyšší úrovni.

 

Chcete ještě víc?

Dále zvyšte provozuschopnost stroje a výkon díky doplňkovým službám FarmSight Services. Zvolte si služby školení, služby zajištění provozuschopnosti a služby týkající se výkonu a zkombinujte je do balíčku služeb FarmSight přizpůsobeného na míru vašim potřebám.

  

Přizpůsobeno vašim potřebám

Farmsight Services lze kombinovat do různých úrovní servisních balíčků a dosáhnout tak maximální výhodu pro vaše podnikání. Pro na míru přizpůsobenou nabídku se obraťte na svého prodejce John Deere.

  

Rozbalit všeSbalit vše

In Base

Jako majitel stroje John Deere můžete těžit ze zákaznické podpory John Deere Connected Support™ a udržet váš stroj v chodu. Jako součást služeb In Base získáte také na míru přizpůsobenou pomoc s úvodním nastavením stroje a pokyny k obsluze.

Select

Select vám umožní využívat výhod posledních znalostí odborníků prodejce a údajů z výrobních závodů. Na základě údajů v reálném čase z vašich strojů obdržíte aktuální doporučení týkající se zajištění špičkového výkonu a stavu vašeho stroje.

Premium

Díky službě Premium budete těžit z nižších provozních nákladů a vyšší výkonnosti stroje na základě dat a odborných znalostí. Službu můžete využívat přímo na farmě nebo prostřednictvím nejnovějších nástrojů vzdálené podpory.

Ultimate

Ultimate povznáší provozuschopnost a výkonnost na novou úroveň. Využívejte službu pro naprostý klid mysli založenou na datech a odborných znalostech včetně garantované provozuschopnosti stroje.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Vyhledat prodejce

* K dispozici pouze u zúčastněných prodejců. Přesný rozsah služeb závisí na nabídce jednotlivých prodejců.

** Všechny služby poskytované na dálku vyžaduji telematický modul JDLink, aktivní předplatné a souhlas zákazníka.