Vyvážecí stroj John Deere a nějaké dřevo

Systém se zapíná a vypíná stisknutím tlačítka.

Systém jemně tlumí pohyby dna válce, zastavuje silné rázové zatížení v koncových polohách a zajišťuje tak hladký provoz a prodlužuje životnost ramena.

John Deere 910G a nějaké dřevo

Přesné informace

Data jsou mezi stroji přenášena prostřednictvím cloudu a všichni pracovníci obsluhy pracující na stejném pracovišti mohou sledovat všechny druhy stromů a jejich třídění společně s jízdními trasami až po jednotlivé kmeny. Poskytovatel služeb v reálném čase dostává informace o průběhu práce a odhaduje dokončení práce.

John Deere 910G v dřevu

Ergonomické pracoviště

Vyrovnávací a otáčivá kabina pomáhá obsluze stroje udržovat správný pracovní postoj k zabránění napětí na zadní oblasti a oblasti ramen. Obsluh amůže sedět vzpříměně i na nerovném terénu a kabina se může otáčet ve všech směrech, aby směřovala k pracovní ploše.  Kabina má vepředu dostatek prostoru pro nohy a sedadlo má dvě různá nastavení výšky. Ověřená a účinná absorpce vibrací zlepšuje dále pracovní podmínky. Kabina je vybavená minitroubou a ledničkou a materiály interiéru byly zvoleny tak, aby se snadno čistily. V hodinách, kdy je tma, je potřeba hodně světla, a tak byla světla trvale vylepšována, aby se zlepšila viditelnost na podzim a v zimě.

Pohled do lesa z lesnického stroje John Deere

Čistý výhled

.Polykarbonát RENCRAFT® je materiál vysoké kvality, který má vynikající optickou kvalitu kvůli výrobnímu postupu. Výhled se nezkreslí, i když se díváte do strany. Díky velmi tvrdému povlaku má polykarbonát téměř stejnou odolnost vůči opotřebení jako sklo. Stěrače ho snadno nepoškrábou a odolnost před čisticím prostředky je dobrá. Nová jsou silnější než dříve, takže se rovněž zlepšila zvuková izolace. Nové sklo splňuje požadavky normy ISO 21876 a ECE R43 Class L.

John Deere 910G ja puupinot

Systém nastavuje otáčky motoru

Přizpůsobivé ovládání hnacího ústrojí je jedinečná standardní funkce dostupná pouze u lesnických strojů řady G společnosti John Deere. Tento ovládací systém, který zlepšuje schopnost jízdy a zvyšuje produktivitu. Obsluha stroje si vybere požadovaný režim jízdy (Eco, Normal, Power) pro pracovní podmínky a systém automaticky nastaví otáčky motoru’tak, aby odpovídaly zatížení stroje a udržuje tyto otáčky stálé také během vysokého zatížení. Vysoké otáčky motoru se používají pouze v případě potřeby, snižující hlučnost a spotřebu paliva. Ovládání hnacího ústrojí zajišťuje, že dieselový motor běží hladce a používá účinně dostupné množství trakční síly během situací s vysokým zatížením. Byla také vylepšena reakce plynového pedálu a řízení rámu bylo vylepšeno chytrým elektronickým filtrováním. Přizpůsobivé ovládání hnacího ústrojí je jedinečná standardní funkce dostupná pouze u společnosti John Deere.