Vyvážecí stroj John Deere a nějaké dřevo

Systém se zapíná a vypíná stisknutím tlačítka.

Systém jemně tlumí pohyby dna válce, zastavuje silné rázové zatížení v koncových polohách a zajišťuje tak hladký provoz a prodlužuje životnost ramena.

John Deere 910G a nějaké dřevo

Přesné informace

Data jsou mezi stroji přenášena prostřednictvím cloudu a všichni pracovníci obsluhy pracující na stejném pracovišti mohou sledovat všechny druhy stromů a jejich třídění společně s jízdními trasami až po jednotlivé kmeny. Poskytovatel služeb v reálném čase dostává informace o průběhu práce a odhaduje dokončení práce.

John Deere 910G v dřevu

Ergonomické pracoviště

Vyrovnávací a otáčivá kabina pomáhá obsluze stroje udržovat správný pracovní postoj k zabránění napětí na zadní oblasti a oblasti ramen. Obsluh amůže sedět vzpříměně i na nerovném terénu a kabina se může otáčet ve všech směrech, aby směřovala k pracovní ploše.

Pohled do lesa z lesnického stroje John Deere

Čistý výhled

.Polykarbonát RENCRAFT® je materiál vysoké kvality, který má vynikající optickou kvalitu kvůli výrobnímu postupu. Výhled se nezkreslí, i když se díváte do strany. Díky velmi tvrdému povlaku má polykarbonát téměř stejnou odolnost vůči opotřebení jako sklo. Stěrače ho snadno nepoškrábou a odolnost před čisticím prostředky je dobrá. Nová jsou silnější než dříve, takže se rovněž zlepšila zvuková izolace. 

John Deere 910G

Systém nastavuje otáčky motoru

Přizpůsobivé ovládání hnacího ústrojí je jedinečná standardní funkce dostupná pouze u lesnických strojů řady G společnosti John Deere. Tento ovládací systém, který zlepšuje schopnost jízdy a zvyšuje produktivitu. Obsluha stroje si vybere požadovaný režim jízdy (Eco, Normal, Power) pro pracovní podmínky a systém automaticky nastaví otáčky motoru’tak, aby odpovídaly zatížení stroje a udržuje tyto otáčky stálé také během vysokého zatížení. Vysoké otáčky motoru se používají pouze v případě potřeby, snižující hlučnost a spotřebu paliva. Ovládání hnacího ústrojí zajišťuje, že dieselový motor běží hladce a používá účinně dostupné množství trakční síly během situací s vysokým zatížením.