O John Deere

Fórum John Deere

   

Fórum túra

Výstava

Naše výstava strojů Vás zve do světa zemědělské technologie. Zde stroje ožívají. Prohlédněte si traktory, kombajny a žací stroje, řezačky a mnoho jiného.

Získejte informace o motoru, výkonu, možných uživatelích a nejnovějším technologickém vývoji. Ukážeme Vám, že moderní zemědělská technologie, ochrana zařízení a výroba vhodných potravin nejsou v rozporu s ostatním.

Filmové a konferenční prostory

Fórum John Deere má celkem čtyři prezentační místnosti a dvě konferenční místnosti. Místnosti jsou plánovány pro skupiny návštěvníků o 50 lidech. Mají nastavitelné stěny a v případě potřeby je lze zvětšit.

Obě konferenční místnosti pojmou 18 lidí. Jsou vybaveny stoly a mají bezdrátové připojení LAN. Pokud je třeba, místnosti lze pronajmou pro akce a menší workshopy.

Děti a fórum

Ve fóru John Deere mohou děti získat zkušenosti s technikou pro farmáře. Ve výstavní hale mají naši hosté příležitost vidět různé traktory a další stroje. Fórum má svou vlastní oblast pro děti obsahující model, který znázorňuje, jak vypadá moderní farma.

Obchod pro fanoušky John Deere

V  obchodě naleznete kompletní kolekci doplňků John Deere. Modely traktorů, šlapací traktory a mnoho jiných velkých hraček je mezi produkty na  prodej. Také nabízíme vysoce kvalitní oděvy John Deere, jako bundy, čepice, oděv pro volný čas a mnohé jiné.

Všechny tyto položky a mnoho jiného naleznete v  našem John Deere E shopu.

Akce & túry

Zájezd do továrny pro zemědělské skupiny

Zemědělské skupiny a zákazníci se mohou registrovat pouze přes příslušného prodejce John Deere.

 

Zájezdy do továrny pro skupiny více než 15 lidí

Po dohodě pořádáme individuální zájezdy do oblasti výroby traktorů v továrně John Deere v Mannheimu, pro skupiny o nejméně 15 lidech. Místa lze rezervovat pouze když jsou volná. Z bezpečnostních důvodů se mohou zájezdu zúčastnit pouze lidé starší 16 let. Děti ve věku 10 až 15 let se mohou účastnit, pokud jsou doprovázeny rodičem nebo opatrovníkem.

Jak nás najdete

Kontakt

Fórum John Deere

John-Deere-Straße 70
68163 Mannheim