Čas na změnu

Zasloužíte si výjimečný výkon

Efektivní a špičkový výkon našich traktorů 6R, 7R a 8RX přinese hmatatelnou ekonomickou hodnotu vašemu podnikání. Jejich výkonnostní výhody v dopravě, ochraně půdy a všestrannosti se projeví na vašich výsledcích.

Vyhledat prodejce

Testováno a ověřováno

Výhody našich velkých traktorů v oblasti přepravy, ochrany půdy a všestrannosti potvrdily nejen stovky evropských zákazníků, ale také nezávislé testy. To však není všechno. Získáte totiž také řadu funkcí precizního zemědělství, jako je 1-Click-Go-AutoSetup, které překonávají ostatní na poli a dále zvyšují vaši ziskovost.

1-CLICK-GO-AUTOSETUP

Tento časově úsporný nástroj pro zvýšení produktivity zkracuje dobu seřizování v terénu až o 50 %. Plně automatizovaně, bez chyb a zpoždění. Jakmile vjede traktor na pole, úkoly, které jste předem naplánovali, se automaticky zobrazí na displeji Gen4. Jediné, co musí pracovník obsluhy udělat, je potvrdit podrobnosti JEDNÍM KLIKNUTÍM. A to je vše.

Unbeaten-Header

Vyzkoušejte všestrannost tohoto obratného traktoru s vysoce výkonným 4válcovým motorem a silnou hydraulikou, vysokou nosností a velkými pneumatikami.

Dozvědět se více

Unbeaten-Header

Pokud jde o dopravní práce, není možné obejít naši řadu traktorů John Deere 6R a 7R. Který bude vaše jednička?

 • Č. 1 v přepravě – 7R 330

  V nejnovějším testu DLG PowerMix stanovil náš model 7R 330 novou normu spotřeby nafty a DEF v dopravě pro traktory s maximálním výkonem nad 300 koní (ECE-R120).

  traktor
 • 3. Č. 1 v přepravě – 6R 185

  Máte pod kontrolou výkon až 234 koní s IPM v lehkém, 7,9tunovém středním rámu s bezkonkurenční akcelerací a výjimečnou všestranností.

  traktor
 • Č. 1 v přepravě – 6215R

  S pouhými 19,2 l/h dosáhl model 6215R nejen nejnižší spotřeby nafty ze všech testovaných traktorů¹, ale také nejrychlejšího zrychlení při tahání 30tunových přívěsů².

  traktor
 • Č. 1 v přepravě – 6250R

  Od roku 2018 je model 6250R v testu DLG PowerMix Transport 2.0 neporazitelný. Model 6250R dosáhl nejnižší spotřeby paliva v dopravě ve srovnání se všemi testovanými konkurenty.

  Traktor

Registrace do Služby digitálních novinek

Víc než jen zpravodaj – Registrace do Služby digitálních novinek

Registrujte se do naší Služby digitálních novinek a dostávejte aktuální články z našeho blogu, novinky, speciální aktivity a exkluzivní nabídky!

Přihlaste se!

Související témata

Řada 6R

Řada 6R

Číslo 1 v oblasti dopravy a inteligentní automatizace – vysoký výkon a nízká hmotnost.

Připojte váš John Deere

Řada 7

Nízká hmotnost, velký výkon – akcelerace s rychlou odezvou a výjimečná pohyblivost.

Připojte váš John Deere

Řada 8

Špičková technologie, vysoká tažná síla – všestranné a výkonné traktory pro precizní zemědělství.

 1. 25 l/h je garantovaná úroveň spotřeby paliva v režimu jízdy po pozemní komunikaci pro tento model u strojů zapojených do programu John Deere Fuel Guarantee podle podmínek programu a v příslušných zemích. Další informace získáte u svého prodejce John Deere.
 2. Test traktorů Zemědělské komory Dolního Saska (Německo) 2020. “Ve srovnání se standardními traktory (bez Unimog) měl traktor John Deere nejnižší spotřebu nafty. [...] Je zajímavé, že navzdory nízké spotřebě paliva měl model 6215R zároveň nejvyšší zrychlení se dvěma přívěsy; www.lwk-niedersachsen.de. 19 l/h je tedy garantovaná úroveň spotřeby paliva v režimu jízdy po pozemní komunikaci pro tento model u strojů zapojených do programu John Deere Fuel Guarantee podle podmínek programu a v příslušných zemích. Další informace získáte u svého prodejce John Deere.
 3. 20 l/h je garantovaná úroveň spotřeby paliva v režimu jízdy po pozemní komunikaci pro tento model u strojů zapojených do programu John Deere Fuel Guarantee podle podmínek programu a v příslušných zemích. Další informace získáte u svého prodejce John Deere.
 4. Profi výsledky testu, 06/2018
 5. Na základě spotřeby paliva 40 l/h a 20 % náskoku účinnosti oproti kolovým traktorům 8R při 7000 daN.
 6. Za předpokladu 3 % potenciální ztráty výnosu na zhutnělých polích, pole pšenice s výnosem 8 t/ha a tržní cenou 200 €/t, odpovídají 3 % (240 kg) zvýšení zisku o 48 €/ha