OCHRANA VOLNĚ ŽIJÍCÍ ZVĚŘE V NÁRODNÍM PARKU

Ještě nedávno to vypadalo, že divocí poníci navždy zmizí z Národního parku Exmoor v Jihozápadní Anglii. Ale jakmile Dawn a Nick Westcottovi v roce 2013 založili Exmoor Pony Project, začalo se to zlepšovat. Pár společně pracuje na záchraně budoucnosti plemene a genofondu a dává rady majitelům koní. Proč jsou Exmoorští poníci tak výjimeční? Podívejte se na video s Dawn Westcottovou a dozvíte se to!
MŮJ DEN ZAČÍNÁ A KONČÍ S PONÍKY. PAK SE VĚNUJI FARMĚ, OVCÍM, PROJEKTU EXMOOR PONY PROJECT A MÉ AUTORSKÉ PRÁCI. JSOU TO DLOUHÉ HODINY INTENZIVNÍ PRÁCE, ALE NAPLŇUJE MNE TO.
DAWN WESTCOTT

OTÁZKA DŮVĚRY

Před dvaceti lety Dawn Westcottová opustila velkoměsto a rozhodla se žít na venkově. Dnes se vyzná v povaze ohrožených divokých poníků lépe než kdokoliv jiný. Díky nekonečné trpělivosti a empatii Dawn Westcottová trénuje Exmoorské poníky pro nový život mimo vřesoviště, aby se z nich stali jezdečtí a pracovní poníci. Někteří se dokonce účastní turnajů. Podívejte se do zákulisí v dalším videu...
JAKMILE SI ZÍSKÁTE DŮVĚRU EXMOORSKÉHO PONÍKA, BUDE S VÁMI SKVĚLE SPOLUPRACOVAT.
DAWN WESTCOTT

POVAHA DREZURY

Farmaření v Národním parku Exmoor je naplňující, ale také velmi náročné. Westcottovi skutečně oceňují jejich moderní stroje, zejména během drsné zimy. V dalším videu Dawn vysvětluje, jak pomohli zachránit osiřelé hříbě ze skutečně vzdáleného místa.
TRAKTORY JSOU STÁLE VÝKONNĚJŠÍ. MÁME TERÉNNÍ VOZIDLA, VÍCEÚČELOVÁ TERÉNNÍ VOZIDLA A ČTYŘKOLKY. POMÁHAJÍ NÁM ZVLÁDNOUT NAŠI PRÁCI.
NICK WESTCOTT
John Deere Gator Series

Řada Gator Od Společnosti John Deere

Seznámení S Řadou