Ve správných rukách

In Skilled Hands

 

Nechte stroje pořádně makat: domluvte si BEZPLATNOU KONTROLU1

Vlastníte některý z traktorů John Deere řady 6030/7030 z Mannheimu straších 8 let nebo sklízecí mlátičky řady W/T starší více než 8 let? Zvažte, zda jim nedopřát trochu speciální péče. Proto nechte naše zručné techniky posoudit stav Vašeho stroje a dát Vám o tom souhrnný report - pokud si následně u nás obejdnáte opravu dle dodaného reportu, dáme Vám tuto servisní prohlídku zdarma. Stačí, když nám napíšete a my přijedeme za Vámi. 

 

Napište své PSČ níže a zeptejte se svého místního zástupce John Deere:

Vyberte svého prodejce

Jakýkoliv díl. Jakýkoliv rozpočet. Vše zajistí záruka na díly a práci2

Na základě servisní KONTROLY Vám naši technici doporučí preventivní servisní zásah, údržbu, nebo opravu a zároveň Vám doporučí správné náhradní díly. Pokud dle těchto doporučení objednáte servisní zásach, získáte tuto kontrolu zcela zdarma.
Práce a díly provedené autorizovaným servisem John Deere jsou samozřejmě kryté zárukou 12 měsíců. Vyberte si mezi originálními díly, repasovanými díly Reman nebo alternativními díly. 

Originální díly

Originální díly

Originální díly a produkty označené logem John Deere jsou vyrobeny speciálně pro stroje John Deere a splňují striktní požadavky na kvalitu, přesnost a také testy dlouhodobé životnosti.

Díly Reman

Díly Reman

Reman znamená proces znovuvýroby dílu. Vadné a opotřebované části dílu jsou vyměněny za Originální díly a poté zkontrolujeme a vytestujeme, zda zcela splňují své původní parametry.  

Alternativní díly

Alternativní díly

Alternativní díly jsou řešením třeba pro starší stroje John Deere. Jsou navržené v různých úrovních kvality a schválené pro to, aby seděly do John Deere strojů.

In Skilled Hands

 

1 Dostupné pro traktory John Deere řady 6030/7030 z Mannheimu vyrobené v letech 2008-2013 nebo sklízecí mlátičky řady W/T vyrobené v letech 2008-2013 u autorizovaných prodejců John Deere.
2 Pokud je provedeno autorizovaným servisem John Deere. Trvání záruky je závislé na přesných podmínkách v dané zemi.