PROVEĎTE KONTROLU A ZÍSKEJTE UPGRADE PŘIPOJENÍ ZA POLOVIČNÍ CENU

PROVEĎTE KONTROLU A ZÍSKEJTE UPGRADE PŘIPOJENÍ ZA POLOVIČNÍ CENU

Nenechte si ujít tuto časově omezenou nabídku. Přihlásit se!

Proveďte nyní kontrolu připojení a ušetřete

Pokud je váš stroj připojitelný, ale ještě není nainstalován požadovaný hardware, můžete získat retrofitovou sadu JDLinkTM za poloviční cenu, včetně instalace!
Připojení se vyplatí – to znamená přístup k operačnímu centru a nástrojům, které šetří čas, pomáhají chytřejšímu řízení prostředků a umožňují vám lépe se rozhodovat v oblasti zisku. Navíc: John Deere Connected SupportTM, která kombinuje špičkové analytické nástroje, nástroje upozornění a proaktivní podporu prodejce.

Začněte zadáním sériového čísla/čísel!

* vyžadováno

Chcete-li získat výsledky svého stroje, vyberte prodejce.

Po potvrzení výběru prodejce vám zašleme e-mail s vaším stavem a kontaktními údaji prodejce.

Bohužel jsme nenašli prodejce ve vašem regionu. Pokračujte, prosím, abyste mohli získávat své výsledky poštou.

Bude vás kontaktovat specialista společnosti John Deere, aby pro vás našel prodejce.

* vyžadováno

Děkujeme vám!

Chcete-li dokončit registraci, zkontrolujte svou e-mailovou schránku (nezapomeňte i na složku Spam) a klikněte na odkaz v potvrzovacím e-mailu.

Po úspěšném potvrzení obdržíte v pořadí další e-mail s výsledky a také cestu k vašim výsledkům.
Tato operace může trvat až hodinu.

Váš tým John Deere

Výsledky kontroly vašeho připojení

Nenechte si ujít tuto časově omezenou nabídku! Kontaktujte svého prodejce John Deere:

Bude vás kontaktovat specialista společnosti John Deere, aby pro vás našel prodejce.

Vaše údaje:

Kontrola dokončena – zde jsou vaše výsledky:

Vraťte se zpět na stránku kampaně

Připojení se vyplatí

Podívejte se na videa a dozvíte se více o výhodách připojení – pracujte chytřeji a ziskověji, zatímco prodloužíte dobu provozuschopnosti.

Pracujte chytřeji a ušetřete čas pomocí operačního centra

Přímo přenášejte data dokumentace polí online ze svého zařízení do operačního centra s tím, že se k nim dostanete z libovolného zařízení. Naplánujte si práci a odesílejte informace o úlohách přímo na jednotlivé stroje, sledujte jejich umístění, stav a postup práce v reálném čase, abyste mohli dělat chytřejší a informovanější rozhodnutí.

Maximalizujte svou provozuschopnost pomocí John Deere Connected Support ™

Proaktivně opravte problémy, než by se mohly dostat do cesty vaší produktivitě:
John Deere Connected Support ™ pomáhá vám a vašemu prodejci sledovat stav vašeho stroje pomocí nástrojů, jako jsou Výstrahy odborníků a Řídicí panel stroje. Pokud nástroje nahlásí anomálii na vašem stroji, budete okamžitě kontaktováni a obdržíte proaktivní podporu, kterou potřebujete, abyste zůstali produktivní.

„S John Deere Connected Support ™ dokážeme u strojů identifikovat potenciální potíže a vyřešit je dříve, než se stanou problémem.“

Specialista společnosti John Deere Connected Support ™
Specialista společnosti John Deere Connected Support ™
Operations Center

Operační centrum

S operačním centrem můžete naplánovat svou práci předem a odeslat informace o úloze přímo na jednotlivé stroje. Čas vám ušetří tím, že se zabrání zpoždění při nastavování v terénu, a snižuje chyby obsluhy. Můžete zkontrolovat umístění a stav svých strojů v reálném čase a dělat lepší a informovanější rozhodnutí. Můžete dokonce sdílet dokumentační data se svými zákazníky, aby věděli, jakou práci jste dokončili.

Connected Support

John Deere Connected Support™

Využitím schopností nástrojů John Deere Connected SupportTM maximalizujete provozuschopnost stroje. Nástroj Řídicí panel stroje umožňuje prodejci John Deere sledovat stroje na základě skutečných provozních podmínek. S nástrojem Výstrahy odborníků dokáže identifikovat potenciální poruchy stroje a opravit je dříve, než se stanou problémem. Tato oceňovaná technologie zkracuje dobu diagnostiky a oprav v průměru až o 20 %.