Expert check: ODBORNÁ KONTROLA TRAKTORŮ

Odborná kontrola traktorů

Expert check: Zaměření na provozuschopnost

Výhodou společnosti John Deere, že ví, na co se má zaměřit. Naši odborníci mají zkušenosti, know-how a vhodné nástroje. A ještě něco navíc: mnoho sezón věnovaných získávání komplexních provozních údajů týkajících se vašeho traktoru, které jim řeknou, na co se mají zaměřit nejdřív.

odborná kontrola

Naši odborníci: Spojení odborné způsobilosti a cenných dat

Odborníci vašeho prodejce používají továrnou aktualizované kontrolní seznamy a provozní údaje získané v předchozí sezóně, jež jsou dostupné výhradně prodejcům společnosti .John Deere. Nic nepřekoná jejich komplexní technickou diagnostiku, kterou využívají k vytvoření kompletní zprávy o stavu vašeho traktoru a potřebných opatřeních.

Odborná kontrola: Je šitá na míru

Odborné kontroly se přizpůsobují vaší práci s traktorem a vašim plánům s ním. Sahají od primární funkce a bezpečnostních kontrol až po důkladné prohlídky, které zahrnují podrobné zjišťování opotřebení a výkonové testy. To vše závisí na stáří, provozních hodinách a aplikaci vašeho traktoru.

Zkontrolujte svůj strojový park za méně

Pokud přivezete více než jeden traktor nebo nářadí na kontrolu Expert Check, máte nárok na příznivé množstevní slevy.

odborná kontrola
Balíčky Vše v jednom

Vše, co potřebujete, za jednu cenu 

Konečné ceny našich balíčků vše v jednom vám ušetří peníze. Jakmile budete znát výsledky servisní prohlídky Expert Check, rozhodnete se sami, jakou práci máme vykonat.

Balíček motor a palivo traktoruBalíček motor a palivo traktoruBalíček motor a palivo traktoru

Balíček motor a palivo traktoru

HeadingIcon

Maximálního výkonu a životnosti motoru dosahujeme používáním pouze originálních maziv a filtrů. Vyměníme filtry motorového oleje a palivové filtry, motorový olej vyměníme za olej John Deere Plus 50 II a promažeme všechna příslušná místa.

Balíček ILS™ ReLifeBalíček ILS™ ReLifeBalíček ILS™ ReLife

Balíček ILS ReLife pro traktor

HeadingIcon

Naše balíčky Re-life pro traktory řady 8 zvyšují výkon a životnost nápravy ILS. Nabízíme několik možností, které můžete využít k modernizaci svého traktoru.

Výměna pásu a středových válcůVýměna pásu a středových válcůVýměna pásu a středových válců

Výměna pásu a středových válců

HeadingIcon

Získejte dokonalý upgrade trakce s širokou škálou pásů pro konkrétní aplikace a středových válců Camso. Vyměníme je a vyrovnáme, zkontrolujeme napínací kladku, hnací kolo a hladinu oleje ve středovém válci.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Vyhledat prodejce

JÍT ZPĚT >

Zeptejte se svého prodejce na celkové ceny výše uvedených montáží!
Veškeré práce se provádějí pomocí speciálního nářadí John Deere a s použitím nejnovějších pokynů k montáži náhradních dílů z výroby.