Expert check: Odborná kontrola pro sklízecí mlátičky

Odborná kontrola pro sklízecí mlátičky

Expert check: Zaměření na provozuschopnost

Veškerá vaše činnost v průběhu roku je motivována jedinou věcí: doba sklizně. Když se počítá každá provozní hodina a maximální účinnost je zásadní. Když se chystáte sklízet, vaše sklízecí mlátička musí být v nejlepším stavu. Odborná kontrola vám může pomoci toho dosáhnout.

all-in-package-en

Naši odborníci: Spojení odborné způsobilosti a cenných dat

Odborníci vašeho prodejce používají továrnou aktualizované kontrolní seznamy a provozní údaje získané v předchozí sezóně, jež jsou dostupné výhradně prodejcům společnosti .John Deere. Nic nepřekoná jejich komplexní technickou diagnostiku, kterou využívají k vytvoření kompletní zprávy o stavu vaší sklízecí mlátičky a potřebných opatřeních.

Rezervujte si svého odborníka na provozuschopnost

Provedení odborné kontroly pomůže aktivně naplánovat vaši údržbu pro zajištění produktivity a snížení vašich nákladů spojených s vlastnictvím. Naplánujte vaši odbornou kontrolu ihned po skončení sezóny, kdy jsou odborníci vašeho prodejce nejlépe dostupní. 

Balíčky Vše v jednom

Vše, co potřebujete, za jednu cenu 

Konečné ceny našich balíčků vše v jednom vám ušetří peníze. Jakmile budete znát výsledky servisní prohlídky Expert Check, rozhodnete se sami, jakou práci máme vykonat.

Prémiový balíček žacího válu pro sklízecí mlátičkyPrémiový balíček žacího válu pro sklízecí mlátičkyPrémiový balíček žacího válu pro sklízecí mlátičky

Prémiový balíček žacího válu pro sklízecí mlátičky

HeadingIcon

Neriskujte. Upravíme nastavení zadních stěrek šnekového dopravníku, vyměníme celou žací lištu, zkontrolujeme spojku, řemen a prokluz řetězu, pomocí aktualizace hromadné přípojky umožníme rychlejší a lepší pohyb přiháněče atd.

Balíček klimatizace pro sklízecí mlátičkyBalíček klimatizace pro sklízecí mlátičkyBalíček klimatizace pro sklízecí mlátičky

Balíček klimatizace pro sklízecí mlátičky

HeadingIcon

Zajistěte, aby vaše klimatizace byla připravena na příští horké léto. Soustavy vykazují přirozený únik plynu, a proto je třeba je každé dva roky doplnit. Servis zahrnuje výměnu vzduchového filtru v kabině, vypuštění chladiva, vyčištění a opětovné naplnění chladiva a další.

Balíček pro motor sklízecí mlátičkyBalíček pro motor sklízecí mlátičkyBalíček pro motor sklízecí mlátičky

Balíček pro motor sklízecí mlátičky

HeadingIcon

Zachovejte maximální výkon motoru a prodlužte jeho životnost pomocí originálních maziv a filtrů. Servisní zákrok zahrnuje výměnu filtru a oleje a kontrolu komprese motoru.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Vyhledat prodejce

JÍT ZPĚT >

Zeptejte se svého prodejce na celkové ceny výše uvedených montáží!
Veškeré práce se provádějí pomocí speciálního nářadí John Deere a s použitím nejnovějších pokynů k montáži náhradních dílů z výroby.