Expert check: Odborná kontrola postřikovačů

Odborná kontrola postřikovačů

Expert check: Zima nedostane šanci

Naše posezónní důkladná prohlídka postřikovače se zaměřuje na správné zazimování, abyste v sezóně dosáhli maximální provozuschopnosti. Tato důkladná technická prohlídka má mnohé výhody: je to prevence nerovnoměrné aplikace, snižuje náklady na chemikálie a pomůže vašemu stroji bez nesnází absolvovat oficiální test postřikovače. Připravte se na zimu a připravte váš postřikovač na špičkový výkon v další sezóně.

odborná kontrola

Zvítězte nad mrazem

Správné zazimování chrání váš postřikovač před mrazem a jím způsobenými škodami – postřikovač bude vyčištěný, vypuštěný a naplněný nemrznoucím prostředkem.

Rezervujte si svého odborníka na provozuschopnost

Proveďte po skončení sezóny důkladnou prohlídku postřikovače, abyste v sezóně dosáhli maximální provozuschopnosti. Domluvte si nyní profesionální servisní prohlídku.

Odborná kontrola postřikovačů
Balíčky Vše v jednom

Vše, co potřebujete, za jednu cenu 

Konečné ceny našich balíčků vše v jednom vám ušetří peníze. Jakmile budete znát výsledky servisní prohlídky Expert Check, rozhodnete se sami, jakou práci máme vykonat.

Celková údržba čerpadla roztoku postřikovače

Nechte zkontrolovat srdce vašeho postřikovače! Servis zahrnuje celkovou údržbu čerpadla roztoku, kontrolu a částečnou výměnu postřikovacích trysek a konečné zkoušky, jestli postřikovač splňuje národní předpisy, jako je NSTS, SKL a JKI.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Vyhledat prodejce

JÍT ZPĚT >

Zeptejte se svého prodejce na celkové ceny výše uvedených montáží!
Veškeré práce se provádějí pomocí speciálního nářadí John Deere a s použitím nejnovějších pokynů k montáži náhradních dílů z výroby.