Expert check: Odborná kontrola sběracích lisů

expert-check-balers

Expert check: bezproblémová sezóna

Zvyšte provozuschopnost a zajistěte špičkový výkon předáním své sklízecí mlátičky ke komplexní a důkladné technické kontrole. To je vše, co potřebujete, abyste zůstali produktivní.

odborná kontrola

Naši odborníci nevynechají jedinou věc

Důkladně zkontrolují hnací ústrojí, ložiska, řetězy, spotřební díly, ozubená kola, řemeny a elektrický systém a vytvoří kompletní zprávu o stavu vašeho sběracího lisu a potřebných opatřeních.

Rezervujte si svého odborníka na provozuschopnost

Nechte nás provést podrobnou technickou kontrolu, aby byla zajištěna maximální provozuschopnost a výkonový potenciál i příští sezónu vašeho sběracího lisu.

Odborná kontrola sběracích lisů
Balíčky Vše v jednom

Vše, co potřebujete, za jednu cenu 

Konečné ceny našich balíčků vše v jednom vám ušetří peníze. Jakmile budete znát výsledky servisní prohlídky Expert Check, rozhodnete se sami, jakou práci máme vykonat.

variable-chamber-round-baler-package

Balíček pro sběrací lis na válcové balíky s variabilní komorou

Váš sběrací lis zase bude jako nový! Servis zahrnuje výměnu předřezávacích nožů, konektoru pásu a výměnu stěrek podle potřeby.

Správná odborná kontrola pro vaše zařízení

Balíček pro sběrací lis na válcové balíky s pevnou komorou

Naostřete zuby vašeho sběracího lisu! Zrenovujte sběrací ústrojí a válečky a pracujte v optimálních podmínkách tuto i další sezónu. Servis zahrnuje výměnu 52 sběracích zubů, částečnou výměnu stěrek a kontrolu všech řetězů, ozubených kol a mazací funkce.

Vyhledávač prodejců

Jak to získat?

Ještě dnes navštivte svého prodejce

Vyhledat prodejce

JÍT ZPĚT >

Zeptejte se svého prodejce na celkové ceny výše uvedených montáží!
Veškeré práce se provádějí pomocí speciálního nářadí John Deere a s použitím nejnovějších pokynů k montáži náhradních dílů z výroby.