Originální John Deere LED světla


To se přesně hodí

Věděli jste, že originální LED světla John Deere nejsou jen více výkonná, ale také více energeticky efektivní než halogenová světla? Jejich přirozené světlo Vám umožní lépe vidět a Vaše oči zůstanou svěží, zatímco získáte delší životnost akumulátoru a alternátoru.

LED světla

Efektivita energie, která zářivě svítí

Nabízíme LEDy s širokým rozsahem intenzity světla (lumeny) ke splnění individuálních potřeb ohledně světel a nákladů. Nejvýkonnější světla se světelnou účinností 3000 lumenů, překonávající HID’ v šířce a hloubce, vytvářejí nejzářivější a nejjasnější světlo s menším vybíjením baterie.

Zde’ je co byste měli vědět o LED světlech: Mnoho světel na trhu náhradních dílů nabízí velmi vysoké údaje v lumenech. Často tyto čísla vyjadřují pouze světelný tok nebo teoretický maximální údaj v lumenech u LED světla, protože jejich světelná účinnost je velmi nízká.

Světelná účinnost v lumenech je přesným údajem o světle při normálním použití. Světla John Deere jsou uváděna v obou údajích - světelný tok a světelná účinnost – takže můžete světla přesně porovnat. LED světla od John Deere Vám vždy dají maximální výkon za Vaše peníze.

 • John Deere LED světla – vyrobená pro Váš John Deere

   

  Jsou k dostání dva druhy LED světel:

  – Přímo vyměnitelná LED světla jsou vytvořena, aby se perfektně hodila na pozici originálního halogenového světla. Snadná instalace plug’n’play Vás plynule přenese do další úrovně.

  – LED světla s podstavcem lze u Vašeho stroje namontovat na různá místa, kdykoli potřebujete další osvětlení.

  LED

Související témata

click-and-collect

Click & Collect

Objednávání dílů nikdy nebylo snazší! Všechny potřebné díly jsou na dosah jediným kliknutím.

Katalog náhradních dílů John Deere

Katalog náhradních dílů John Deere

Vyzkoušejte si náš nový uživatelsky přívětivý katalog dílů online.