Neriskujte to
NERISKUJTE TO

Poznáte ten rozdíl

 

Věděli jste, že originální stříkací trysky od John Deere jsou navrženy pro specifické použití? Jedná se’ o to, že mohou s daleko menším množstvím produktu poskytnout dokonalou přesnost. A navíc ’ jsou vyrobeny přesně pro Váš stroj.

 


Vysoký výkon postřikových trysek

Přímá proudová keramická tryska

Přímá proudová keramická tryska

Ideální’pro preemergentní aplikaci systemických herbicidů. Kompaktní šestiproudová tryska je perfektní pro aplikování hnojiva na tuhé seté plodiny a snížená atomizace minimalizuje hoření listí a spálení.

Velmi nízké odletování

Velmi nízké odletování

Ideální pro preemergentní aplikaci systemických herbicidů. Jejich Venturiho technologie velmi omezuje odletování a vzduchem plněné kapičky a jedinečný silný model utvářejí efektivnější stříkání s omezením odletování . 

Rozšířený dosah

Rozšířený dosah

Ideální pro udržování konzistentního stříkání s vysokým rozsahem tlaku až k 1 bar. Velikost kapiček je nastavitelná podle tlaku a tryska udržuje dobré rozstřikování, vytváří větší kapky při nízkém tlaku.

GuardianAir Twin

GuardianAir Twin

Ideální pro aplikaci fungicidů a sikativ pro širokolisté plodiny a aplikace, kde musí být stříkáno do vrchlíku plodiny nebo u vysokých rostlin. Tryska kombinuje špičkové pokrytí a redukci odletování

Vzduch s nízkým odletováním

Vzduch s nízkým odletováním

Zvláště vhodné pro stříkání na jaře u cereálních plodin, tryska kombinuje rovnoměrný postřik s omezeným odkláněním a je nejlepší ji používat při 3 barech pro optimální stříkání.

3D

3D

Perfektní pro pokrytí složitých vertikálních cílů, jako hroudy půdy a malý plevel. Integrované odklánění vějíře postřiku a úhlu, 3D stříkací trysky stáhnou stříkání na podstatně menší kapičky s výsledným potenciálem odklánění o 50-75% menším než konvenční ploché vějířovité trysky.