Neriskujte to
NERISKUJTE TO

Poznáte ten rozdíl

 

Věděli jste, že používáme patentovaný postup ohřevu k vytvoření našich originálních čepelí John Deere? Tento proces vytváří čepele s mimořádnou ostrostí, které takové déle zůstanou – pro perfektní funkci a přesný řez každý den.

 


Čistý řez

Okraje našich ostří jsou svinuté, ke snížení rizika otřepu a ostrých rohů, což pomáhá prodloužit životnost ostří a vyrobit ostřeji řezající povrch.

Ostří s dlouhou životností

Stejný design svinutých okrajů umožní dokonce distribuci nenamáhaného povrchu ostří výrobou ostří, které si zachová svou ostrost, která sníží potřebu ostření a ušetří Vám čas a peníze.

Patentovaný postup ohřevu, který poskytne ideální úrovně uhlíku také pomáhá prodloužit životnost našich ostří. Správný počet uhlíků je důležitý ve výrobě ostří s vynikající odolností proti opotřebení a únavě – příliš mnoho znamená slabší ostří, příliš málo a ostří se rychle opotřebuje, z čehož pro Vás vyplývá více výměn ostří.

Přesná velikost

Každý montážní otvor v ostří John Deere je skvěle orazítkovaný, umožňující ostří přesně pasovat k vřetenu. Tato přesná velikost sníží klepání, zvýší životnost jiných částí sekačky a eliminuje neposekané pruhy tráv pro čistčí vzhled.y