Neriskujte to
NERISKUJTE TO

Poznáte ten rozdíl

 

Věděli jste, že originální vřetena John Deere Pro-XL vydrží až o 50% déle než konvenční vřetena? Pokovování - tvrdé chromování pro dlouhou životnost, jsou navržena pro tvrdé podmínky sbírání a zajistí čisté, agresivní sbírání a snadné sundavání.

 


Proč zvolit originální vřetena česače bavlny John Deere

Skvělý design pro výjimečný výkon

Pro čisté, agresivní sbírání a snadné sundavání, tři sady 12 precizních řezných ostnů na kopí jsou pod úhlem 55 stupňů. K minimalizování poškození sběrných jednotek, vřetena Pro-XL kalena, takže se zlomí, spíše než ohnou, když narazí na tvrdé předměty. Chróm-niklem pokovená pro extra odolnost, originální vřetena “JD” značí k jejich rozeznání od neoriginálních dílů.

Rozšířené nářadí

Jsme oddáni bavlnářskému průmyslu a tomuto obchodu a nedávno jsme investovali do budoucnosti s nejmodernější vysokou pecí, chrómovými pláty a precizním řízením.

Profesionální odborníci

Inženýři pro strojní zpracování materiálu pomocí vřeten mají více než 20 let zkušeností. My máme více než 100 let zkušeností v kompletní výrobě vřeten.

Prvotřídní procesy

25 jedinečných kontrol kvality během výrobního procesu k zajištění důslednosti. Navíc, jedinečný datový matrix u každého vřetene umožní kontrolu kvality, konzistenci, a sledovatelnost.

Vřeteno